• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé LaserGame - Moravia Unit - sobota 12.3.2016 - Olomouc - 14:00

Přijedeš si zahrát lasergame?


  • Celkem voličů
    7

Natural

správce
Člen týmu
5 205
Všem na vědomí se dává, že podle předchozích domluvách na motokárovém srazu (Motokáry - Moravia Unit - neděle 24.1.2016 - Olomouc - 14:00) tu máme další sraz.

Velké díky patří @LadyDoubleEl za nápad ;)

Základní info:
Datum: sobota 12.3.2016
Čas: 14:00
Místo srazu
: Nadzemní garáže na ulici Hanáckého pluku, Olomouc - https://mapy.cz/zakladni?planovani-...00, okres Olomouc&rl=&rp={"criterion":"fast"}
GPS: 49.5972467N, 17.2572436E

Jedná se o tuto lasergame arénu: http://laserarenaolomouc.cz/
Podle počtu lidí uvidíme, kolik her a jaký počet hráčů proti sobě bude nejlepší. Představa jsou 2 hry na osobu (2x15min). Po tom, co necháme srdce a duši na place se můžeme přemístit někam za občerstvením (zvolení vhodného místa přenechávám opět HOlomóčákům :happy:).

Pár organizačních věcí:
Čas 14:00 není rezervován, proto by bylo dobré kdyby seděl počet účastníků v anketě aby se vše mohlo ve středu před termínem zarezervovat.
Pro ty, co nikdy na lasergame nebyli doporučuji si vzít s sebou nějaké převlečení a ručník, protože je se nejspíš parádně zapotíme :)

Já osobně se už teď moc těším, bude určitě zase srandy kopec ;)

Zatím to vypadá, že si laser nenechá ujít: @Natural , @LadyDoubleEl , @Petapr , @Scud

Kdo další jde do toho? :troll:
Mazdáár
 
Pro ty, co nikdy na lasergame nebyli doporučuji si vzít s sebou nějaké převlečení a ručník, protože je se nejspíš parádně zapotíme :)

Nejlepší je tričko, kraťasy a nějaké sprtovní boty s neklouzavou podrážkou. mohlo by jít i o zuby ... - skoro osobní zkušenost, hodně záleží jaký je tam povrch. :woot:
Hoooodně se běhá, za těch 15min zaběhnete skoro půlmaraton. Takže to bude vypadat asi nějak "slzy, krev a pot". :D
Jinak doporučuji i nějaké pití, nevím, jestli mají nějaký bar, nebo ne, ale jistota je jistota.
Ručník, .. ten je bez debat. A četla jsem, že mají i údajně sprchy, pro "citlivky". :rolleyes: (nebojte, patřím mezi ně, takže doufám, že bude nějaký ten čas a nevyšachujete mě od tam bez sprchy :D)

Kdyby někdo nějaký dotaz, klidně se ptejte. Už mám pár her za sebou. :shame:
 
Byl jsem jednou s kámošema na laser game v Praze a fakt se u toho člověk zapotí :D a to sme ještě předtim hráli hodinu bowling :D
Jinak doporučuju tmavý oblečení já tenkrát udělal tu chybu, že sem měl světlou košili a trochu si to tim ztížil :D
 
Opět to vypadá na skvělou akci. Bohužel mám naprasklý lýtkový sval,takže o běhání si můžu nechat zdát. Užijte si to a hoďte pak nějaké foto.
 
Tak to vypadá že v práci skončím dřív a jedu…pokud nenastane zásah vyšší moci.
Ale už se těšííííííím.:)

Jsem připraven již teď.
b18bc4b782dc92e9a363a1e3f15cdc51c87118e35.jpg
 
Opět to vypadá na skvělou akci. Bohužel mám naprasklý lýtkový sval,takže o běhání si můžu nechat zdát. Užijte si to a hoďte pak nějaké foto.
Tak se dej co nejdříve do hromady. Ať si co nejdříve fit chlape ;)
no, tak mám zas službu, tak se tentokrát nezůcastním
Škoda, tak příště to snad zase klapne ;)
Rakkin se hlásí do služby! :p
Jsem připraven již teď.
Peckááá! :D :p ;)
 
Jelikož jsem postřehl, že už 14dní dopředu se termíny zaplňují, udělal jsem předběžnou rezervaci. Máme to od 14:00 , 14:20 , 14:40 ;) Podle počtu lidí to potom příští středu doladíme a naplánujeme ;)

Zatím to teda vypadá na hvězdnou sestavu :D : @Natural , @LadyDoubleEl (+1?) , @Petapr , @Scud , @Rakkin , @thomzw , @Moriarty

Mazdaar:troll:
 
No jakožto hlavní iniciátorce ti dáváme ten víc jak týden na uzdravení :) Přece by sis nenechala ujít tu možnost mě legálně několikanásobně zastřelit :D
 
A navíc by po tobě mohla střílet taky něčím jiným, než vodou do ostřikovačů.
 
Natural+Lady - povinná výbava neprůstřelné vesty a zajistit lékařskou pohotovost
 
Všem na vědomí se dává, že podle předchozích domluvách na motokárovém srazu (Motokáry - Moravia Unit - neděle 24.1.2016 - Olomouc - 14:00) tu máme další sraz.

Velké díky patří @LadyDoubleEl za nápad ;)

Základní info:
Datum: sobota 12.3.2016
Čas: 14:00
Místo srazu
: Nadzemní garáže na ulici Hanáckého pluku, Olomouc - https://mapy.cz/zakladni?planovani-...00, okres Olomouc&rl=&rp={"criterion":"fast"}
GPS: 49.5972467N, 17.2572436E

Jedná se o tuto lasergame arénu: http://laserarenaolomouc.cz/
Podle počtu lidí uvidíme, kolik her a jaký počet hráčů proti sobě bude nejlepší. Představa jsou 2 hry na osobu (2x15min). Po tom, co necháme srdce a duši na place se můžeme přemístit někam za občerstvením (zvolení vhodného místa přenechávám opět HOlomóčákům :happy:).

Pár organizačních věcí:
Čas 14:00 není rezervován, proto by bylo dobré kdyby seděl počet účastníků v anketě aby se vše mohlo ve středu před termínem zarezervovat.
Pro ty, co nikdy na lasergame nebyli doporučuji si vzít s sebou nějaké převlečení a ručník, protože je se nejspíš parádně zapotíme :)

Já osobně se už teď moc těším, bude určitě zase srandy kopec ;)

Zatím to vypadá, že si laser nenechá ujít: @Natural , @LadyDoubleEl , @Petapr , @Scud

Kdo další jde do toho? :troll:
Mazdáár


Jé, tak to je mi nápad!!! Na sobotu zatím nic nemám. Haló, haló Zlín a okolí, chcete někdo vzít? Byly by 4 místa volné :) to se neodmítá! Moc sem nechodím, tak kdyžtak písněte mailík nebo na FCB.
 
Back
Top