• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Ložiska

Zdar chlapi. Mám po výměně předního ložiska pár dnů a od té doby nějak vrže. První den dva to bylo jen chvilku při rozjezdu, teď už to dělá více o dost. Ale tak sporadicky, někdy ne, někdy trošku a někdy zase hodně a pořád. "Sedne" si to ještě nějak, nebo bude to ložisko vadné? Popř. něco jiného? Přikládám video. Děkuji za odpověď.

 
To nevím, je to možné. Bylo to dělané v servisu, takže tam budu muset stejně zajet znovu, ale zajímalo mě co by to mohlo být. Každopádně koukám, že jsem to vložil do špatného vlákna k mazdě 3 a ne 6 tak pardon o_O

edit Doofer: přehozeno do vlákna M6 GH
 
Poslední úprava moderátorem:
No ale že by to dělalo takhle soustavně při jízdě po rovince? Čep už jsem mazal dříve, ale to byl jiný zvuk úplně a jen když jsem přejel přes nerovnost. A to rameno bylo kontrolované, je bez vůle.
 
Ahoj,

tak mám po nezdařené výměně PP ložiska :-/. Když jsme lisovali náboj, tak jsme ložisko neměli podložené přes vnitřní kroužek a vytlačilo se tak, že dřelo o senzor ABS. Takže za dva dny znova a lépe. Ještě, že to stálo "jen" 1100Kč. Raději jsem koupil i ABS senzor, který je tam zarezlý a nevím jestli už taky nebude po něm, když jsme se ho snažil vypáčit ven....
 
Ahoj prosím o radu je to pouze ložisko? koupit nové a nalisovat :) Nebo celí náboj je v čudu a budu muset sehnat těhlici? Když je nerovnost tak to kovově mlátí jinak nic nehučí



Děkuji za radu :)
 
Stačí ložisko, jen si dej pozor aby si ho nalisoval magnetickym pruhem dovnitř k abs čidlu, - v ruce jsi témeř bez šance- potřebuješ lis
 
Zdravím priatelia, chcem sa poradiť ktore čislo je spravne pre ložisko do predneho kolesa GS1D33047B alebo GAM633047C ? ide o 2,5 benzinovu
 
keď zadam model mi to vyhodi 2 ložiska snr R170.55 a R170.49 že ci tam ma isť 80 45x42 alebo 84 x45 x45 , abs to je jasne len ide o rozmer skor mne
 
Back
Top