• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Mazda 6 2.5 Sky-G vs. Alfa Romeo Giulia 2.2 JTDM 180 – Volba srdcem

Akorát nechápu, proč do testu tedy nevzali podladěnou benzínovou julču se 200k.
 
taky moc nerozumím tomu ceníku.. Jak by chtěli kupovat 2,5 ve výbavě Attraction a ještě za tuhle cenu...
 
máš recht, blbě koukám do konfigurátoru... navíc mi spojení nízké výbavy a 2,5 přišlo nesmyslné....
 
snaha prodávat se jim nedá upřít.... ale....
já to osobně kvituju, je to individuální a čím více možností konfigurace u každého z nabízených pohonů je pro zákazníka přínosem. proč to sekat jen do balíčků výbav. někdo prostě může chtít apriori ten motor, který je super a např. elektrická sedačka nebo jiné asistenty prostě nepotřebuje. navíc v základu je tam toho fakt dost - viz test a porovnání výbav v základu. marketingově to je krok správným směrem a hádám, že Mazdě ve výsledku zvýší prodeje.
 
@Vitus-i, musis lip sledovat novinky na trhu. Minule MX-5 bez automatu, dnes GL Attraction bez 2.5 :D. Lepsi, nez do konfiguratoru, je divat se do ceniku. V konfiguratoru ma lecktera automobilka i tak gulas.
 
já to osobně kvituju, je to individuální a čím více možností konfigurace u každého z nabízených pohonů je pro zákazníka přínosem. proč to sekat jen do balíčků výbav. někdo prostě může chtít apriori ten motor, který je super a např. elektrická sedačka nebo jiné asistenty prostě nepotřebuje. navíc v základu je tam toho fakt dost - viz test a porovnání výbav v základu. marketingově to je krok správným směrem a hádám, že Mazdě ve výsledku zvýší prodeje.

neřekl jsem nic jiného... A nemám nic proti. Ale protože asi nedostatečně sleduju novinky, překvapilo mě to :)

@Vitus-i, musis lip sledovat novinky na trhu. Minule MX-5 bez automatu, dnes GL Attraction bez 2.5 :D. Lepsi, nez do konfiguratoru, je divat se do ceniku. V konfiguratoru ma lecktera automobilka i tak gulas.

No jo no, nikdo neni dokonalej :)
 
Back
Top