• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín MAZDA 6 GJ 2013 121kw prevodovy olej

Misablazek

nový člen
5
Ahoj. Je tu nekdo kdo uz menil prevodovy olej v manualu a muze doporučit nejakou nahradu za original? Psal jsem do mazdy a pry tam patri 80W90 ale ze je dlouhodobe nedostupný. Nasel jsem ze obsah ma byt 1.7L ale nevim co tam nalit. Nasel jsem tady ze někdo daval 75W90. ALE PROC? A znacku taky nevim. Diky moc
 
Ahoj. Je tu nekdo kdo uz menil prevodovy olej v manualu a muze doporučit nejakou nahradu za original? Psal jsem do mazdy a pry tam patri 80W90 GL5 ale ze je dlouhodobe nedostupný. Nasel jsem v manuálu 75W80 GL4. Tak tomu nerozumím. Kurna nevím co tam nalít. Jde mi těžko řadit. moc děkuji za rady.
 
děkuji nevim proč jsem to nenašel. Tak dle manualu tam má byt 75W80 GL4 a kluci tam dali Ravenol MTF-2 75W-80 API GL-4. Tak do toho půjdu taky.
 
Ano, dal jsem do stejného modelu (viz podpis) taky Ravenol a spokojenost. Dřív mi občas nechtěla řadit 3 a 5, šla až napodruhé nebo jakoby přes zuby, ale od výměny oleje už se to nestalo a pocitově řadí celkově hladšeji. Za mě dobrý.
 
Back
Top