• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 6 (GJ/GL) - obecně

S tím infotaimentem jsem řešil podobnou věc kdysi před X lety u jedný BM, kde ten displey se přesně takhle poškodil, když stálo auto týden někde venku na sluníčku v itálii a po týdnu dovolený,když sedli do auta, tak viděli tohle (takhle mi to bylo popsáno). Zajímavý je,že si vybavuju že ty "bubliny" šli taky přesně od pravýho spodního rohu.
 
Když jsou vedra, mám za oknem taky stínidlo. Neříkám, že to nemůže být teplem, ale minimálně pár dní předtím, než se to začalo odlepovat byly celkem příjemné teploty. Přes den max cca 25 st. c. a stínidlo přítomno.
 
Dokáže mi někdo poradit jestli by do GJ 2015 pasoval barevný HUD z GL? Chci ten můj popraskaný vyměnit a když už budu zhánět druhej tak bych rovnou vzal z GL....
 
Dokáže mi někdo poradit jestli by do GJ 2015 pasoval barevný HUD z GL? Chci ten můj popraskaný vyměnit a když už budu zhánět druhej tak bych rovnou vzal z GL....
No jen je vhodné si uvědomit, že barevně musí vysílat ten zabudovaný projektor. Výměnou stínitka se obarvení nedosáhne ;) Takže bych řekl, že pokud je vadné stínítko, jeho výměna nebude složitá a cena přijatelná, zato výměna projektorového displeje asi bude o dost složitější. Kromě toho jistě ten projektor potřebuje také barevný kontrolér s příslušným softwarem. Ale třeba to lze vyměnit jen jako celek... s patřičnou cenou.
 
To je my jasny, já bych si sehnal komplet celej HUD ne jen tu destičku;) v polsku se jich válí celkem dost, Jde mi o to jestli do GJ zapojím HUD z GL a vše bude fungovat nebo má GL jinej software k tomu nebo tak...

V mazdě by měl stát cca 25tis což nedám, allegro 150 - 300 zlotých....
 
Poslední úprava:
Díky za tip. Zkusím poptat.
Dosud oslovení prodejci na Allegru se zdráhají posílat do Čech.
 
Říkal jsem si, že skusím nějakou takovou službu najít, takže díky @shr3k za tip.
Jinak v současnosti je to takováhle paráda.

20210814_090934.jpg
 
Včera jsem něco hrabal na autě a otevřel kapotu a až teď mě překvapilo že vespod není kryt motoru. Je to u GJ 2014 normální nebo ho tam někdo zapomněl vrátit??‍♂️
 
Není kryt motoru od podvozku - tedy spodní kryt motoru. Měl jsem to napsat napoprvé lépe :)
Tlumení kapoty tam je a dokonce se zdá být lepší než co jsem měl u koncernu.
 
Ohledně toho praskání displaye. Mám to také. Na display vůbec nesahám a najednou ze dne na den na něm byly v horním levém rohu a dolním pravém jakoby škrábance. Vůbec jsem netušil kde jsem to mohl poškrábat, když na to nesahám a po bližším zkoumání bylo vidět, že není poškrábaný display ale že je to pod tím dotykovým sklem. Vůbec netuším, jak se to stalo. Ale dost mě to štve.
 
Kolegové, kolegyně poradí někdo kde sehnat těsnění LP dveří na GJ 2013? Googlím, ale pořád se mi dostává jen na GG/GY. Díky
 
Kolegové, kolegyně poradí někdo kde sehnat těsnění LP dveří na GJ 2013? Googlím, ale pořád se mi dostává jen na GG/GY. Díky
Jsou to cca 2 roky co jsem sháněl vnitřní těsnění řidičovejch dveří na GJ 2014 a pokud opomenu vrakoviště, tak nový se tehdá dalo sehnat jen v Mazdě (eBay, Amazon a pod... se nevyplatili a nějaká druhovýroba nebyla)
 
Chci se zeptat majitelů Mazdy GJ 2016. Zdá se mi to, nebo oproti jiným autům je vytápění sedačky docela slabé? U jiných aut někdy sedačky pálí, až je to docela nepříjemné. No, u mojí Mazdy se nedá říct, že by se člověk v té sedačce na nejvyšší stupeň nějak extra ohřál.
 
Back
Top