• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 6 (GJ/GL) - obecně

To by mohli regulérně dávat do technických specifikací. Výkon: xx kw, zrychlení: yy s, neplánovaná cesta pro neodolatelný zážitek z jízdy: min 2x/měsíc, rozvor: zz cm... Dle diskuze to je regulérně měřitelná veličina :grinning:
 
Video jsem nevidel, ale zarazil me uz ten titulek "Do světa motorismu vrací to, co se u nových aut vytratilo." U auta, ktere uz skoncilo a neda se objednat nove do vyroby, bych to spis napsal v minulem case "Do sveta motorismu vracela to..." :)
 
Mazda Cx-5 dopadla v Autosalone ešte horšie. Keď si všimnete v 1:33 záber na motor, všimnite si mŕtveho vtáčika 🤣.
Keď sa v dnešnom eko, bio a veget svete zistí, že mazda žerie okrem benzínu, nafty a elektriny ešte aj holubov bude to koniec mazdy v EÚ 🤣🤣🤣
 
Mazda Cx-5 dopadla v Autosalone ešte horšie. Keď si všimnete v 1:33 záber na motor, všimnite si mŕtveho vtáčika 🤣.
Keď sa v dnešnom eko, bio a veget svete zistí, že mazda žerie okrem benzínu, nafty a elektriny ešte aj holubov bude to koniec mazdy v EÚ 🤣🤣🤣
Ještě horší?Já vidím na videu samé kladné věci,žádná kritika.
 
Ahoj,

rád bych se zeptal na 2 věci:

1) mají M6 2013 a 2015 stejnou výšku posedu řidiče?

mám 190 cm a když jsem seděl v kamarádové M6 2015 přišlo mi, že sedím docela vysoko ačkoliv bylo sedadlo v dolní poloze, nevím, zda to jen pocit nebo jestli má takovou zkušenost více z vás a je jen potřeba si zvyknout

2) jaká je u M6 GJ výška pátých dveří po otevření?

jedná se mi o světlou výšku, tzn. od země po plastové obložení (jak moc se člověk musí sklonit, když jde pro něco do kufru)

Díky
 
Nemal elektrické nastavenie sedadiel? Tie zvyknú byt vyššie v najnižšej polohe ako manuálne ručne nastavované sedadla.
 
Ahoj,

rád bych se zeptal na 2 věci:

1) mají M6 2013 a 2015 stejnou výšku posedu řidiče?

mám 190 cm a když jsem seděl v kamarádové M6 2015 přišlo mi, že sedím docela vysoko ačkoliv bylo sedadlo v dolní poloze, nevím, zda to jen pocit nebo jestli má takovou zkušenost více z vás a je jen potřeba si zvyknout

2) jaká je u M6 GJ výška pátých dveří po otevření?

jedná se mi o světlou výšku, tzn. od země po plastové obložení (jak moc se člověk musí sklonit, když jde pro něco do kufru)

Díky
Můžu odpovědět jan na druhý bod, skočil jsem to změřit a je to cca 182cm (u kombíku)
 
Na toto auto se "není" potřeba dívat. Je to od pana Peška který vozí jedny z nejhezčích Mazda. 2 týdny zpátky jsem si taky od něj jednu dovezl. Doporučuji kouknout na jeho fb auta z dovozu zn. Mazda
 
Zdravím, podedil som mazdu 6 GJ 2013 s problémovým diesel motorom. Auto má nabehaných 100 tisíc km. Olej pravidelne menený po 10k km. Niekedy v 60k prebehla aj kontrola vačky a nevykazovala žiadné abnormálne opotrebenie, k čomu mám aj foto dokumentáciu. Zatiaľ poklopať motor funguje bez akéhokoľvek servisu.

Chcel by som sa však spýtať, či môžem ešte niečo pre tento motor urobiť navyše, aby som čo najviac predĺžil jeho životnosť? Čítal som niekde dávnejšie, že zhruba po 100 tisícoch by sa vyplatilo niečo vyčistiť, ale vôbec si nepamätám, čo to bolo. Neviete mi poradiť? Ďakujem za akékoľvek rady a tipy.

Je možné ze to bol sací kôš alebo sanie?
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top