• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 6 (GJ/GL) - obecně

Kdyz uz tu byla kousek vedle rec o sedackach, co ty vase? Me obcas neco pri zabrzdeni "klepne" do zad. Myslim, ze to neni tim, ze by se hybala cela sedacka, ale mozna neco uvnitr. Mozna spiraly vyhrivani, nebo napajeci kabel vyhrivani (jestli tam tak nejak je). Nedela vam to taky?
 
Nic podobného nepozoruju, sedačka se nijak nekýve, ani maličko, na rozdíl od mé minulé GH... :D
 
Tak to budu muset trosku prozkoumat a uvidim. Neni to nejak extra otravne a nedelat to vzdy, ale prijemne to neni.
 
Měnili jsme při cca 50000, normálně vypustili a přes šroub s měrkou zase nalili. Samozřejmě se tak nevymění všechen.
 
K tym sedackam v GJ ... mam uz druhu a v oboch som mal problem s jemnym kyvanim sedacky dopredu - dozadu. Nie je to nic strasne, ale citit to. Niekde to riesili vymenou celej sedacky, ale po chvili to zacalo znova. Vraj sa to opravit neda. Zvuky to nevydava ziadne. Urcita vôla je aj pri uplne novej a ta sa casom zvacsi, ale nastastie sa to uz potom nezhorsuje.
Pytal som sa na tento problem v servise v pripade elektrickej sedacky a tam je to vraj lepsie. Ked som skusal el. sedacku v novom aute, bola uplne pevna. Takze sa problem asi tyka iba manualne ovladanych sedaciek.
 
Nemam. Po facelifte 2015 pribudla vybava Revolution Top a iba tam su el. kresla.
 
jsem si tak přemýšlel, kde má GJ subwoofer, který vždy býval v rezervě v kufru ...... že by žádný neměl ..?

btw nemáte někdo ceník GJ první generace ?

BOSE.jpg
 
Poslední úprava:
Žádný neměl, však vidíš, že jsou ve dveřích 23cm středobasy.
 
vidím, to byla řečnická otázka... nejen všechny repro mřížky v palubce už mám dávno prohledané ,-)
 
Chlapy mam vybavu revolution top a mam repraky BOSE a mam aky problem ked si pustim kvalitnu hudbu tak mi dost neprijemne cerkaju a rezonuju predne dvere mam rok vyroby 2016 mal stym neikto problem bol som v mazde povedaly ze sa stym nestretli objednali ma o mesiac ale nesm velmi nadseny stoho ze mi budu rozoberat cele dvere mate niekto sttym skusenost ?? dik za odpovede
 
a neměls ty dveře kvůli něčemu už rozebrané ? Mám 2014 a dveře nevydají hlásku, nerezonují i když omastím basy. To by chtělo asi zkontrolovat jestli máš všechny zácvaky ok a eventuálně vycpat odhlučňovací hmotou....
 
ja mam auto mesiac pretym bolo aisi 4-5 mesiace ako predvadacka nvm onicom zeby bolo rozoberane ale je to na nervy a nehcem do toho sprtat aby nepadla zaruka ono to nevyzera priamo ako dvere ale tie tapacire na dverach a to je divne ze obidve predne
 
@majek68 - mi to dělá to stejné - basy na max = nepříjemné rezonance. A navíc jsem si všiml, že při zavírání mých (tj. řidičových) dveří se ozve plechový zvuk, jako bych zavíral dveře Tatry 815 a ne vozidla střední třídy, které je rok staré.
 
no ale ja nema ani basy ani nic pridane vse je na strede na nule no bol som v servise a ties nevedia ze co a chchel som nove tapacire taksa vykrucaju nvm co bude o meisac to rotoberu tak dufam ze to bude ok
 
ja mam auto mesiac pretym bolo aisi 4-5 mesiace ako predvadacka nvm onicom zeby bolo rozoberane ale je to na nervy a nehcem do toho sprtat aby nepadla zaruka ono to nevyzera priamo ako dvere ale tie tapacire na dverach a to je divne ze obidve predne
Mám sice CX-3 a už jsem se o tomhle zmiňoval. Měl jsem podobný problém a v mém případě to byly krytky za klikou vnitřních dveří.Při mírném poklepu konečkem prstu tam může být nepatrná vůle,krytka se pří reprodukci hudby rozkmitá,která má za sebou ozvučnici,takže se zdá že to drnčí v celých dveřích.Stačí krytku vyloupnout ,vytlumit a je klid.Vyzkoušej;)
 
Me take vibrujou predni dvere pri hlasitejsi reprodukci. Ale zatim jsem se v tom moc nestoural. Mam pocit, ze to delaji ty leskle plasty okolo otevirani oken. Na strane ridice to prestane, kdyz si opru koleno o madlo dveri. Coz si muzu s automatem dovolit, ale pro dvere spolujezdce nemam dalsi vhodne koleno :D.
 
Back
Top