• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 6 GL - facelift 2018

My si nerozumieme. Ja sa nestazujem, ja len popisujem, ako sa "sportovy mod" chova. Este raz. Skus si pozriet nejake videa zrychlenia 0-100 na youtube, kde sa tato disciplina porovnava v rezime normal a sport. Bud tam nie je ziadny rozdiel, alebo je dokonca rezim normal rychlejsi. A ze ide do valcov viac paliva v rezime Sport je logicke , kedze sa tocia vyssie otacky :)
Ak sa aj riaidiaca jednotka premapuje, nie je to prilis citit.
Oka

Podívám se...ano i americká 2,5T má tusim 7.15sec a přitom by měla mít čas kolem 6,0sec. Uvidíme příští týden se normal 2,5i projet, tak se na to zaměřím.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Vratim sa este k posilnovacu riadenia... Vcera som vybehol za Prahu a porovnal subjektivny pocit tuhosti posilnovaca v normalnom rezime a v rezime sport, pri roznych otackach. Myslim, ze sa tuhost nijak nemeni, ked len udrziavam konstantnu rychlost. Rozdiel je az pri zrychleni... Ked idem zakrutu v otackach a este pridavam, vtedy myslim, ze fakt stuhne (alebo je to len fyzika a vacsi odpor kolies).
 
Vcera jsem se projel predvadeci M6 2.5 v Takumi a musim rict ze opravdu parada....sedadla pohldnejsi nez u predchozi, cerny strop jednoznacne plus (dost se mi to libi), head up display hodne velky krok dopredu....motor naprosta balada a to stejne s automatickou prevodovkou...nicmene menit nebudu :)
 
Tak toho jsem si ani nevsiml :) a nejak jsem si to ani neuvedomil ze to vlastne ma...byla to celkem kratka jizda cca 5 km.

Jinak jeste jeden postrech...brzdy se mi zdaly ze maji drivejsi a ostrejsi nastup nez mem aute...
 
Zajímalo by mne, kde se leje AdBlue u nové M6 2018 (motor D184). Víte to někdo?
Je to v kufru nebo u hrdla nádrže?
 
@shr3k nevidis prosím za kolik má Mazda naceněné bezrameckove zrcátko, které se nabízí pouze v Takumi? Zkoušel jsem to cca před měsícem zjistit přímo u Mazdy, ale nepodařilo se mi to. Diky
 
GSK5-69-220 8107,56 Kč
Díky moc... Takže min EUR 400 i s instalací. To ještě uvidím jestli mi to za 5mm rámečku stojí :D
Každopádně díky i za ten kód, třeba se to časem objevi někde k nákupu za lepší cenu.
 
Díky moc... Takže min EUR 400 i s instalací. To ještě uvidím jestli mi to za 5mm rámečku stojí :D
Každopádně díky i za ten kód, třeba se to časem objevi někde k nákupu za lepší cenu.
To je doporučená MOC bez DPH. Ale marže je tam asi 30%, takže když ti nějaký prodejce sleví... Jinak díl v EU nedostupný.
 
To je doporučená MOC bez DPH. Ale marže je tam asi 30%, takže když ti nějaký prodejce sleví... Jinak díl v EU nedostupný.

Aha, takže spíš k EUR 600 :) ale jestli není dostupné tak není co řešit. Zkusím Japonsko.
Díky


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pod klimatizaci je nepochopitelne pridelany prehravac CD (kdo to dnes jeste pouziva???) a kdyz jsem se koukal na zahranicni recenze, tak to tam nemeli. Mystlite, ze by mi to v servisu umeli odstranit? Takhle je pred radici pakou hrozne malo mista (asi tak o polovinu min nez bylo v GL 2017).
 
Pod klimatizaci je nepochopitelne pridelany prehravac CD (kdo to dnes jeste pouziva??)
Ja som si tam dal CD s MP3 z predchadzajuceho auta. A aj napriek tomu, ze vacsinou som pocuval hudbu z USB, tak pri kazdej jazde ma vyrusoval zvuk CD mechaniky... V starsom aute, ked som prehraval z USB, CD sa ani netocilo. Takze z Mazdy CD uz slo prec a taktiez by som viac uvital vacsi priestor namiesto neuzitocnej mechaniky.
 
Nevie niekto zistit (napr. podla VIN) konkretne obj. katalogove č. alu diskov na novej Mazde 6 - 2018? Prave tie co su na vsetkych novych 6-kach s 19" diskami... Hmmm?
Disk Mazda 6_2018 strieborny 19.jpg
 

Přílohy

  • Disk Mazda 6_2018 strieborny 19.jpg
    Disk Mazda 6_2018 strieborny 19.jpg
    563,8 KB · Zobrazení: 21
Back
Top