• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 6 GL - facelift 2018

Super za cislo, dakujem ;) Tento disk bol totiz najskor v Mazda prislusenstve zobrazeny a k dispozicii pre objednanie, potom zahadne zmizol zo vsetkych stranok na svete! Uz som mnozstvo origo Mazda stranok s prislusenstvom pozeral a vsade zmizol...Takze vdaka ;)
 
Nevim jestli jsem neco nerozbil nebo neprepnul, ale ovladani okynek nefunguje automaticky -> castecne, ani uplne zmacknuti tlacitka na vytazeni/stazeni oken automaticky nedokonci do uplneho zavreni/otevreni. Nedokazu si vybavit jestli je to takto od uplneho zacatku. Ma to nekdo podobne?
 
Nevim jestli jsem neco nerozbil nebo neprepnul, ale ovladani okynek nefunguje automaticky -> castecne, ani uplne zmacknuti tlacitka na vytazeni/stazeni oken automaticky nedokonci do uplneho zavreni/otevreni. Nedokazu si vybavit jestli je to takto od uplneho zacatku. Ma to nekdo podobne?
Na starsom aute som to riesil po odpojeni baterky - bol potrebny reset ovladania okien. Nepamatam si vsak proceduru.
Bolo to nieco ako drzat tlacidlo na stiahnutie okien az kym zide uplne dole + 5s, potom drzat tlacidlo kym vyjde okno uplne hore + 5s.
 
Na starsom aute som to riesil po odpojeni baterky - bol potrebny reset ovladania okien. Nepamatam si vsak proceduru.
Bolo to nieco ako drzat tlacidlo na stiahnutie okien az kym zide uplne dole + 5s, potom drzat tlacidlo kym vyjde okno uplne hore + 5s.
Jo, baterku jsem odpojoval. To bude ono. Zkusím to vyhledat v manuálu. Díky
 
Back
Top