• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Mazda CX-3 2,0 SKY-G – víc než jen krásná tvářička

Ale nechápu, jaké auto vlastně testoval, když píše, cituji: výbava je velmi dobrá (head-up displej, sledování jízdy v pruhu, parkovací senzory vpředu i vzadu s parkovací kamerou), akorát ta manuální klimatizace je trochu zklamáním.
Já neznám CX-3, která by měla manuální klimatizaci a k tomu tohle všechno co vypsal. Leda že by říkal manuální všemu, co se ovládá rukou - ale čím by to chtěl ovládat? Penisem tam asi nedosáhne a číst myšlenky to fakt neumí.
 
Ale nechápu, jaké auto vlastně testoval, když píše, cituji: výbava je velmi dobrá (head-up displej, sledování jízdy v pruhu, parkovací senzory vpředu i vzadu s parkovací kamerou), akorát ta manuální klimatizace je trochu zklamáním.
Já neznám CX-3, která by měla manuální klimatizaci a k tomu tohle všechno co vypsal. Leda že by říkal manuální všemu, co se ovládá rukou - ale čím by to chtěl ovládat? Penisem tam asi nedosáhne a číst myšlenky to fakt neumí.
dobře ty !! :):)
 
Já neznám CX-3, která by měla manuální klimatizaci a k tomu tohle všechno co vypsal. Leda že by říkal manuální všemu, co se ovládá rukou - ale čím by to chtěl ovládat? Penisem tam asi nedosáhne a číst myšlenky to fakt neumí.

Podle mě je to zmatení dané designem ovládání. Kouknul jsem na fotky a z podhledu člověka, který CX-3 zevnitř nikdy nijak nestudoval, bych taky řekl, že to bude manuální klima. Až bližší pohled prozradí, že to tak není a nastavuje se přímo teplota.
 
Automatickou klimatizaci má většina lidí zafixovanou ve spojitosti s displejem ukazujícím nastavenou teplotu. Mazda CX-3 má automatickou klimatizaci jenže nemá to digitální číslo, ale jen stupnici nad otočným ovladačem. Dalo by se říct, že mechanicky je to takový hybrid mezi manuální a automatickou klimatizací.

Ve skutečnosti je ale hlavní rozdíl v tom, že automatická klimatizace si reguluje teplotu, intenzitu foukání atd. Manuální fouká stejnou intenzitou a o stejné teplotě po celou dobu provozu. Pokud se ve voze ochladí příliš, musíte si teplotu sami přenastavit.
 
Back
Top