• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí textil, třetí edice - HOTOVO, vyzvedávejte!!

Máš zájem o MazdaKLANí textil?


  • Celkem voličů
    21
  • Anketa uzavřena .
Taky už jsem se k tomu dopracovala. Akorát se divím, že u těch panskych bund je nejmenší velikost M, pokud si tedy musím objednat pánskou velikost a nebude moznost velikost S, tak si tu bundu budu muset celou přešit, protože me bude úplně mega velká. :-( Z toho moc radost teda nemám. A doufam, že se budou objednavat trička v dámských velikostech, taky si jej budu muset upravit, ale to už by bylo jednodušší. :D Jo a doufám, ze pujde objednat pro dJn3o bunda s prodlouženym rukavem, nebo to bude mít tu délku u loket... To budem pak dvojka k pohledani, mu to bude malé a mě velké. :D
 
A vo vo tom to je:happy: Nicméně ten textil vypadá docela na obrázcích dobře a nakonec líbí se mi i ta zvolená barva klanu (i když k autu by mi taky víc seděla černo-červená kombinace) - ale unicolor je unicolor!
Jo, a líbilo se mi v předchozích příspěvcích téma případné návštěvy akce MazdaClubu v barvách MazdaKLANu - to by bylo banánů, pro celou ZOO. Fakt dobrej tip na dobrou akcičku...
 
No, potřebuju někoho z okolí kdo má XL a XXL bundu abych to vyzkoušel, stejně ale myslím že mi to nebude.
@Natural ty máš XL?
 
Já už jsem možná lehce kantáre, ale vždyť se to už řešilo na sraze a zkoušelo se velikostně dokonce s @LadyDoubleEl a říkalo co a jak. A teď znova tahle diskuze? :)
Kdo neví co za velikost, tak holt přijede za zkoušku na nějakej minisrázek nebo jen tak na návštěvu za nějakým sousedem , aby se vybralo na jistotu..
Když byla první várka a nebyly žádné předlohy, tak se to vždy zvládlo a všichni objednali dobře a nevím v čem by se měly lišit tyhle várky a měl by být nějaký problém.

Mimochodem velikosti se budou primárně řešit, až jak budeme mít jasno s termíny objednávek a daty vyhotovení (dle zájmu). A to například zprávami nebo osobně, popřípadě stejně se musí velikosti (nicky na rukávech atd..) spárovat s platbami, takže v diskuzi jsou tyto informace nadbytečné ;)

Chce to prostě klid a všechno má svůj čas :)
 
Když byla první várka a nebyly žádné předlohy, tak se to vždy zvládlo a všichni objednali dobře a nevím v čem by se měly lišit tyhle várky a měl by být nějaký problém.

Buď rád, že nemusíš řešit při kupování oblečení a bot to co já, pro mě je problém si zajít do obchodu a jen tak si koupit bundu nebo boty.
Což o to, s budou je to ještě docela OK, ale například 3 roky jsem sháněl klasický tenisky/botasky.
Někoho to možná opět pobaví, ale v ČR je docela velkej problém sehnat napříkad boty Nike ve velikosti 50.
U mě bohužel neexistuje přijít do obchodu a vybrat si z 10 typů.
 
Zrovna v tomto soucítím a ohledně bot to mám stejné (výběr nulový a objednávky za mořem to jistí) :) a to jsem podle poměřování ze srazu ještě pozadu :D taky nejsem zrovna konfekční postavy, a popravdě hromada mazďáků, taky zrovna ne a vždy se vše vyřešilo :) ale nic to nemění na tom, že velikosti a střihy jsou dány a oproti předchozím várkám se nic nemění :cool:
 
Kujva, tak boty 50 to je už masakr:) Zrovna před pár dny jsem v CCC objevil sekci bot >45, měl pár takových kousků v ruce a jsou to už takové malé sněžnice - ale zase je zaručena dobrá stabilita, když fouká, tak neupadneš. Ale soucítím s tebou. Já potřebuji zase vždy košile s prodlouženým rukávem a hlavně džíny o délce 36, což taky není vždy jako houska na krámu. Co se týká textilu tady, nebudeme tedy předbíhat událostem, třeba bude malý zájem a žádná 3.série nebude, ale řešením možná pro někoho bude vzít triko ve 2 různých velikostech a holt pak to jedno méně pasující používat jen někde doma - sice by se dalo určitě pak prodat jinému klaňákovi, jenže bude s nickem a to to vylučuje. To by šlo možná u bundy, ta je jestli se nemýlím bez nicku (?). A teď už mlčím v očekávání věcí příštích - uzávěrka ankety je tuším 26.11. a závazně objednávat do konce listopadu. Asi bych to neprotahoval, ať to máme do konce roku vyrobené (snad). Howgh, mýdlo končí.
 
No jo, však ono se to nějak da do kupy. ;) Hold my o tomhle musíme přemýšlet, protože pak to oblečení musíme někde furt udávat a to už taky nebaví moc... Na vic to nejsou malé peníze. Ja si právě schválně zkoušela tu bundu od Lady a byla sem v ni fakt utopená a to dost. :D dJn3o se hodně smál. Tož máme trochu pech, ale neva my to nejake dáme. ;)
 
Kujva, tak boty 50 to je už masakr:) Zrovna před pár dny jsem v CCC objevil sekci bot >45, měl pár takových kousků v ruce a jsou to už takové malé sněžnice - ale zase je zaručena dobrá stabilita, když fouká, tak neupadneš. Ale soucítím s tebou. Já potřebuji zase vždy košile s prodlouženým rukávem a hlavně džíny o délce 36, což taky není vždy jako houska na krámu. Co se týká textilu tady, nebudeme tedy předbíhat událostem, třeba bude malý zájem a žádná 3.série nebude, ale řešením možná pro někoho bude vzít triko ve 2 různých velikostech a holt pak to jedno méně pasující používat jen někde doma - sice by se dalo určitě pak prodat jinému klaňákovi, jenže bude s nickem a to to vylučuje. To by šlo možná u bundy, ta je jestli se nemýlím bez nicku (?). A teď už mlčím v očekávání věcí příštích - uzávěrka ankety je tuším 26.11. a závazně objednávat do konce listopadu. Asi bych to neprotahoval, ať to máme do konce roku vyrobené (snad). Howgh, mýdlo končí.

Jak říkáš v CCC mají teď nejakou vetsie edici bot, ale bohužel dlouho nevydrzely... :D Jinak kdyby si potřeboval košili, tak tady v PV je firma PCX, která vyrábí košile, maji i e-shop a to byl jediny obchod, kde jsme sehnali s třikrát prodlouženou délkou rukavu, tak kdybys někdy potřeboval. ;) A fakt pěkná a příjemná, nekdy to bývají katastrofy v těchto velikostech. A délka 36 u kalhot se hledá blbě no, hold my musíme kupovat ještě delší. Největší sranda je pozorovat ty prodavačky, prijdese do obchodu a zeptáš se mate tohle a tohle? Borka na tebe vytřeští oči a nechápe. :D Nekdy je to fakt prča.
 
Dík za tip. Je fakt, že pokud by tu byla i edice klaňáckých kalhot, tak tu bych rovnou odpískal, nevypadal bych v tom zřejmě dostatečně reprezentativně.... Leda to používat jako kraťasy na léto:) Tak ať se daří, vás dva na případném srazu asi nebude problém poznat - i bez klaňáckého textilu:D
 
Back
Top