• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí textil, třetí edice - HOTOVO, vyzvedávejte!!

Máš zájem o MazdaKLANí textil?


  • Celkem voličů
    21
  • Anketa uzavřena .
Tak to mi spadl kámen ze srdce - už jsem se trochu obával, že za víkendovou diskuzi ohledně velikostí budu v dohledné době zcela po zásluze také zastřelen;) Nebo vybanánován... Ale tady jsou hodní kluci a holky:)
 
přesně tak, hlasy si vesele měňte až do konce listopadu, kdy ukončím hlasování. Ale i potom ještě bude chvíli času na eventuální změny, než s @Natural doženeme tabulky počtů a velikostí do finálu a zadám to do výroby ,-)
 
Poslední úprava:
konec listopadu se blíží a s ním i uzávěrka předběžných objednávek KLANího merche. Hlasujte :)

Následně budou hlasující obesláni s dotazem na požadované velikosti a info o platbě (stále stejné jako u předchozích serií)
 
Poslední úprava:
Oprava vidim to na dve tricka pak prosim kdyz se budou resit velikosti tak mi zanechte zpravu budu brat dve odlisne velikosti
 
Tak hlásím, že všichni, kdo hlasovali by měli mít zprávu s podrobnostmi v soukromé zprávě ;)

Pro ostatní, kdo nestihli hlasovat samozřejmě platí, že mohou textil objednat až do 31.12.2016 (předpokládané zahájení výroby je leden 2017).
Ohledně dalších objednávek mě kontaktujte prosím do zprávy, kde sdělím číslo účtu a tvar zprávy pro příjemce pro odeslání objednávky :)

Tak kdo ještě váhá s objednávkou, ať neváhá! Těším se na viděnou na srazech :cool: :happy:
Mazdáár
 
Poslušně hlásím splnění úkolu č.1! Objednávka a peniaze sú na tranzite do CZ :)
Teším sa na výsledok našej, ako už je zvykom, ukážkovej spolupráce ;)
 
Ja bohuzel budu moci ucinit a zaplatit objednavku az po vyplate.. Nejpozdeji 20.12.16 budou penize na koncovem uctu.. Diky za pochopeni..
 
Back
Top