• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika MZD Connect nově s Android Auto a Apple CarPlay

Ono to není samotným Waze. Ale kombinací AA + Waze. Známí s koncernem (2 auta 2 různí lidé začali mít v poslední době úplně stejný problém. A to mají telefony umístěné v přihrádce u řadicí páky apod.
A hlavně zahraniční fóra už jsou s tímto problémem plná nejakou dobu a to jsou uživatelé napříč značkami.

Nechci tvrdit že v 6 ta loketní opěrka nemá vůbec žádný vliv, nicméně nejspíše tak minimální, že jsem jej za 13 měsíců užívání nepozoroval. Prostě dříve na stejném telefonu ta kombinace AA + Waze fungovala bezchybně..teď se zasekává stejně jako Tobě. Někdy určitá aktualizace Waze pomůže..o 2 týdny později je zase problém zpět.
 
Poslední úprava:
Včerejší info od vývojářů z alfa testování:
Waze s týmem AA našli chybu. Par jedinců dostane speciální verzi na test. Pokud se ukáže, že je problém vyřešený, půjde to do beta verze a následně do 30 dnů do produkční verze.






Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mám mobil v přihrádce před řad. pákou, jinak povolený autostart, zakázaná úspora baterie atd. Mně to prostě pomohlo. Celkem to dáva i logiku s tím postupem.
 
Vidím, že se tu řeší, kam v autě s telefonem. Taky jsem to před pár měsícama řešil. Dal jsem si tu práci a vyřešil to takto. Za mě nejlepší řešení. Neohyzdím si výdechy z klimatizace a ani nemám utopený telefon v loketce.

 
mellda, já tam mám mobil jenom položený a bez problému, co jsem to pořešil podle toho postupu, co jsem tu dal link, jinak to máš šikovně vyřešené, magnetický kabel vidím prvně :), škoda že jsem si teď pořídil obyč. kabel do auta k mobilu
 
Info z testování GPS a AA. Po opravě a testování se zjistilo, že Xiaomi telefony odolávají.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Držte se prosím tématu, cokoliv co se netýká Android Auto nebo Apple CarPlay na systému MZD Connect patří sem.
 
Ahoj, na firemnim iPhone mame blokovanou SiRi z duvodu:
- Information Security: All spoken words are transferred to an Apple server, for this reason consider this a potential information leakage
- Data Privacy: As also contacts and places/GPS location are transferred at any time, which are perceived as personally identifiable information

v realu me to po pripojeni nepusti dal protoze je SiRi zablokovana - nemate nekdo zkusenosti jestli to jde obejit v nastaveni auta? vypnuti SiRi,...

AndroidAuto jede v pohode (soukromy phone), ale preci jen 99% pouzivam firemni a zatim pro me jedina "chybka" na tak skvelem aute, ikdyz zpusobene druhou stranou.

Prosel jsem cele vlakno a nic jsem nenasel, pokud jsme neco prehlednul tak se omlouvam

Diky
 
Tak sem to tu pročet a nevím jestli nechat namontovat nebo ne?Chci to na waze a na spotify,ale nemám nervy se srat s nějakejma bugama,je někdo komu to na iphonu maká bez problému?
 
Nerozumím kde jsi se dočetl o problémech s iOS a CP?

Jediné kdo prská, jsou klasicky ti s androidem a AA. Ale to je jejich mantra a volba. “Když oni to tak chtějí”

Samozřejmě to fantasticky funguje v CarPlay. A že má Waze omezené funkce v CP je chyba Apple, ne Waze. Ale to není nic proti ničemu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nerozumím kde jsi se dočetl o problémech s iOS a CP?

Jediné kdo prská, jsou klasicky ti s androidem a AA. Ale to je jejich mantra a volba. “Když oni to tak chtějí”

Samozřejmě to fantasticky funguje v CarPlay. A že má Waze omezené funkce v CP je chyba Apple, ne Waze. Ale to není nic proti ničemu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mantra nemantra, ja jezdim denne ctyri mesice v CX-5ce s Androidem a s AA a nemam s tim sebemensi problemy. Ja bych ty vase jablicka zas az tak neprecenoval... ;) Ale souhlasim s tebou, je to "nase volba" stejne tak jako je jablicko ta vase....
 
Mantra nemantra, ja jezdim denne ctyri mesice v CX-5ce s Androidem a s AA a nemam s tim sebemensi problemy. Ja bych ty vase jablicka zas az tak neprecenoval... ;) Ale souhlasim s tebou, je to "nase volba" stejne tak jako je jablicko ta vase....

Nemám nic proti androidu. Ber mne trosku z nadsázkou. :)
Problém je čistě uživatelský, u Apple jsou noty předepsané a nelze uhnout, tedy na podpoře řešíme 1% problémů. U androidu řešíme 99% problémů a z velké části je problém u samotného uživatele, který neumí a nechce umět android ovládat a hází chyby na ostatní. S tím jde i obrovská variabilita verzí a možností jak android zasvinit k nepoužití.
Samozřejmě nechci házet všechny do jednoho pytle. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ten bug s GPS sa ešte nepodarilo odstrániť, alebo je chyba v mojom mobile?

Pri jazde po D1 mi to občas aj vo vysokej rýchlosti skočilo napr na parkovisko 500m vedľa cesty a začalo vymýšľať kadejaké manévre ako sa dostať nazad. Pri prejazde Brnom mi to na tej križovatke s D2 a D52 blblo tak, že keby som to tam nepoznal, skončím asi v Bratislave alebo v Ikei (pričom neviem, čo je horšie).

Pred týždňom mi to ešte fungovalo a takéto záseky som nepozoroval :( ja sa nechcem vrátiť k Sygicu (mám Android)
 
Kdyby měla Mazda i Mirror link, bylo by to lepší...

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
 
Back
Top