• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika MZD Connect nově s Android Auto a Apple CarPlay

Tak to pak nechápu. Tu mám od počátku vypnutou i přímo zde taky... Není to třeba verzi AA?
Hlavně mám pocit, že dle popisu tohle přeci neovlivní, kde bude lišta?

Samsung S22 256GB Tapatalk
Skus to zapnut a vypnut pocas pripojenia. Mozno sa ti presunie. Mne to uz islo snad 4 verzie dozadu.

Odoslané z SM-A528B pomocou Tapatalku
 
Podívej a máte to všichni používané po drátě?
Protože tahle věc v nastavení dle informací nemá na tohle vliv. Teď v autě když jsem to zapnul tak bylo navíc dole v liště spotify. Po vypnutí opět zmizelo. Nic jiného.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Tak to jsem z toho jelen. Mě se ta lišta prostě nechce přestěhovat na bok

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Pak je to asi starší verzi v telefonu. Mám AA integrované v systému a aktualizaci na 9.5 nenabízí...

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
U je to takto ale uz ozaj netusim ktorym parametrom som to zmenil. Som sa s tym hral a takto sa mi to switchlo. Nieco sa mi mari, ze to bola kombinacia dvoch parametroc ale ved pozri net tam je vsetko. Moje nastavenie AA je:16063a078b646871332c0d062f9a26d7.jpgfa02923853dbb57d9d96de8e2024f3db.jpg

Odoslané z SM-A528B pomocou Tapatalku
 
S tou lištou dole vs. naboku. Mně se lišta nějakou dobu zobrazovala na boku, když jsem měl infotainment verze v70. Po updatu infotainmentu na v74 (který má jiné nastavení DPI) se přestěhovala dolů, nastavení v telefonu jsem neměnil. Zpátky na bok se mi ji nepovedlo dostat, i když mi to vyhovovalo více (tzn. možná jde dostat na bok jenom se starším infotainmentem, nebo záleží na velikosti displeje).
 
Ja mam verziu 70 ale na zaciatku som mal dole listu a potom som dal nabok ale je to mozne ze v74 uz tuto moznost nema.

Odoslané z SM-A528B pomocou Tapatalku
 
Jediné, co jsem měl nastavené jinak, že jsem neměl určeno na které straně je sedadlo řidiče. Ale pochybuji že právě tato volba tohle ovlivní. To zjistím zítra. Nicméně ta lišta je mnohem praktičtější na tom boku takže novou verzi 74 v tomhle případě dost odsuzuji pač ta lišta dole je zbytečně roztazena.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Jak píše @Petr Hlávka - asi stěhování lišty opravdu souvisí s verzi infotainmentu. Jedu stále na verzi 70 a lištu mám vlevo. Tak alespoň jeden důvod k tomu - zbytečně neaktualizovat na vyšší verzi.
 
Ano. Bohužel je to tak. Veškeré nastavení nepomohlo takže na verzi 74 je lišta trvale dole. No teď jen doufat, že vyjde ještě nějaká aktualizace, kde se to vrátí ale o tom dost pochybuji... Zřejmě jiné DPI verze.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Ano. Bohužel je to tak. Veškeré nastavení nepomohlo takže na verzi 74 je lišta trvale dole. No teď jen doufat, že vyjde ještě nějaká aktualizace, kde se to vrátí ale o tom dost pochybuji... Zřejmě jiné DPI verze.

Samsung S22 256GB Tapatalk
Teoreticky bych to mohl vyzkoušet v praxi, mám verzi 70 a auto budu prodávat, tak můžu zkusit, co s tím upgrade na 74 provede :D Ale vypadá to, že to fakt bude s tou verzí souviset.
 
Tak můžeš. Ale od tebe očekávám, když se ti povede nějaké perfectum mobile na vyndani toho rámečku. To budu úplně happy

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Tento víkend jsem jezdil v Pardubickém kraji v rámci dovolené a musím konstatovat, že s AA naprostá spokojenost. Pro všechny cesty jsem použil Googlemaps, pač jsem na ně zvyklý.
Je to mnohem pohodlnější než přes displej telefonu. Na kruháčích nemá žádné zpoždění což v telefonu sem tam bylo. Přes kabel GoGen vždy na první připojení ihned a bez jediného výpadku. Telefon mám v držáku na nápoje což mi optimálně vyhovuje. Mám rád Mazda navigaci, ale i přes hotspot není jistota, že vidí všechny uzavírky apod. Takže tohle byl fajn upgrade.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Ahojky, nějaká dobrá duše mi pomoct nainstalovat car play ? Mám nový firmware už a krabička z Číny mi taky došla. Akorát nemám ty plastové udělátka na vycvakávání plastů :D
Jsem ze Zlína a nemám problém dojet do okolí např. Brno, Olomouc nebo Ostrava.....
Ps: jsem ochotný klidně zaplatit váš čas nebo vzít skvělou domácí pálenku trnku nebo jabko :D
Díky a mějte pěkný víkend :)
 
Pěkný víkend. Tam jsem vše udělal podla návodu a cp nefunguje. Nevíte někdo kde může být chyba ? Děkuji a pěkný víkend
IMG_3008.jpeg IMG_3009.jpeg IMG_3010.jpeg
 
Verze vypadá v pořádku. Předpokládám, že origo Apple kabel pro využití CP máš strčený v loketní opěrce v USB portu se symbolem telefonu a kabel ti vede do telefonu. Jestli ano tak ti to musí fungovat pokud je onen adaptér dobře nainstalovány fyzicky. Jak vypadá ta “magická” krabička z činy?
 
Back
Top