• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika MZD Connect nově s Android Auto a Apple CarPlay

Je to tahle z Číny. A jel jsem to i podle návodu na yt. Jen kabel je jakýsi svítící, ale má všechny piny jak origo a myslím, že měl i certifikaci 😅
IMG_3011.png
 
Oni ještě bývají občas ohnute piny na tom retro fit kitu a pokud si toho nevsimnes včas tak zapojit to lze ale pak to nefunguje.
Ale většinou bývá problém pouze v kabelu.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Zdravím, zvažuji montáž kitu na mé BN. Pro ty z vás co se do toho už pouštěli – je to zvládnutelné jako víkendový projekt?

Mám USB porty v loketce a moc se mně samotnému nechce do rozebírání středového tunelu a palubky. Na druhou stranu to takto vychází o dost levněji než v servisu :)
 
Zdravím, zvažuji montáž kitu na mé BN. Pro ty z vás co se do toho už pouštěli – je to zvládnutelné jako víkendový projekt?

Mám USB porty v loketce a moc se mně samotnému nechce do rozebírání středového tunelu a palubky. Na druhou stranu to takto vychází o dost levněji než v servisu :)
Jasne za 2-3 hodinky aj s updatovanim firmwaru. Pozor len na leskly plast okolo radiacej paky. Ten rad praska a ide tazko dolu. Ja som ho nakoniec ani nedaval dolu lebo sa fajne ohybal a nechcel sa uvolnit a bal som sa prave zlomenia ale kabel sa dal aj napriek tomu pekne prevliect a upevnit paskou.

Odoslané z SM-A528B pomocou Tapatalku
 
Já zrovna dnes ten rámeček sundaval kvůli výměně gumové přihrádky. Nicméně i rámeček jsem měl nový, takže kdyby někdo měl zájem o rámeček řadící páky na BN tak pište SZ. 97a100d57f634ae2441f865f49964b3a.jpg6dff8223b78fdd3dae8660f4f4ab1c69.jpg

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Hoši, jen rychlý dotaz ohledně Google maps. Lze tam nějak zapnout, aby mi tam svítila vedle aktuální rychlosti i rychlost dovolená? Třeba v obci 50, mimo 90 atd. A když to překročím, tak začne rychlost svítit červeně? Mazda mapy to mají, Mapy.cz to mají, jen na Google maps jsem to nenašel. Dík za radu.
 
Lze tam nějak zapnout, aby mi tam svítila vedle aktuální rychlosti
Jen se zeptám..., ta aktuální rychlost na Google je vidět jen když máš telefon v držáku, anebo i když promítáš přes AA/CP na display Mazda? Já přes AA ani ťuk... ale možná mám jen něco někde vypnuté :rolleyes:
 
Jen se zeptám..., ta aktuální rychlost na Google je vidět jen když máš telefon v držáku, anebo i když promítáš přes AA/CP na display Mazda? Já přes AA ani ťuk... ale možná mám jen něco někde vypnuté :rolleyes:
To mám na telefonu, potřebuji to na motorku. V autě používám jen Mazda navigaci. Tam jsem AA vyzkoušel jen jednou, jestli jsem koupil správný datový kabel a od té doby jsme to nezapnul.
 
nevíte cenu za instalaci CP/AA v servisu (krabičku mám), případně je tu někdo kdo to dělá? (severní Morava), dík
 
Tak jsem četl, že má vyjít nová verze aplikace Android Auto, kde již bude umožněno mít lištu na levém boku i u menších displejů, tak jsem zvědav, pač zrovna včera se mi AA aktualizovalo.
 
Ahoj,
jestli někdo ještě uvažuje o koupí Carlinkit A2A, tak mají do konce srpna s dodatečnou slevou 20$, tedy vyjde to celkově na 50$, což je docela za hubičku. Odkaz.
 
Já mám od vánoc 22 a jsem spokojený. Problémy nemám a používám skoro každý den (jezdím autem do práce).
 
Netušíte někdo, jak fungují aktualizace na nových Androidech, konkrétně Samsung S22/23, co se týče Android auto?
Tato aplikace je v těchto telefonech součástí systému a nikoli instalována dodatečně jako dříve.
Jenže ačkoli se nabízí oficiálně už novější verze, tak mě i přes poslední aktualizaci celého UI One zůstává verze 10.3.633424.
Na obchod Play mi nabízí pouze variantu odinstalovat ačkoli je tam již novější verze (údajně v nové verzi by měla jít opět lišta vrátit na bok).
 
Mám verziu 10.3.633424 a lištu mám v oboch autách naboku, zobrazenie sa dá rozdeliť na navigáciu a hudbu.
 
Back
Top