• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika MZD Connect nově s Android Auto a Apple CarPlay

Asi tak. Respektive oba máme M3 BN takže stejný displej a zde je stále lišta pouze dole. Údajně proběhla nějaká optimalizace na tyto menší displeje ale dost možná nefunkční pač počítá s celkovým počtem bodů v obrazovce. Novější CX5 a M3 mají větší jemnost displeje a tudíž více bodů a tam to zřejmě pomohlo...

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Tak jen kdyby to někoho zajímalo, dodělání AA/AC do CX-5 (2018) vychází u Auto Balvín na 8200, což mě trochu zaskočilo a půjdu asi jinou cestou.
 
Celkem mi vadí, že když mi hraje hudba z USB a mám třeba pustenou mapu na android auto a prepinam songy na volantu tak se nikde na displeji neukazou ani na chvíli názvy skladeb. Mám dojem že je to tak i při mazda navigaci... Sportage 2016 tohle umí.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Mimochodem, používáte někdo na AA YouTube Music? Nevím, zda byl v ten moment přihlášený účet v telefonu ale po otevření na displeji auta žádné informace. Umí vůbec ta aplikace přehrávat i videoklipy? Ačkoli infotaiment má mizerné rozlišení VGA 640x480.
Ostatně když otevřu počasí tak taky žádné informace. Doteď jsem používal jen mapy k navigaci.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Uf fakt všechno nesrovnávej se Sportage - prostě jsou to dvě jiná auta dvou jiných výrobců. Jako kdyby si srovnával CPU Intel vs AMD vs Apple. Dělají CPU ale každý jinou výrobní technologí s jiným výkonem, počtem jader a spotřebou. Je to stejné jako tvé srovnávání, že si velký nasvalený nikoliv tlustý a že ti vadí to a to :) - to je jen osobní rýpnutí.

Jinak k tvému dotazu. Vido se ti nebude přehrávat. Myslím si, že je to legislativou EU, která zakazuje video přehrávaní. V USA ale tu možnost mají (pokud se bavíme o CD/DVD ROMce, kterou máš v autě, stačí dokoupit jiný set kabelu) Dokonce je o tom zmínka v Manuál klikni zde, jaký formát ta CD/DVD Romka umí přehrávat a je tam i video DVD. Strana 5-26

Používám YouTube Music (placená verze) a zobrazuje se mi vše, název songu, tvůrce a obrázek alba. Pokud je v songu i video tak se pustí jen audio stopa.
Zařízení mám ohryzek13 Pro.
 
Mimochodem, používáte někdo na AA YouTube Music? Nevím, zda byl v ten moment přihlášený účet v telefonu ale po otevření na displeji auta žádné informace. Umí vůbec ta aplikace přehrávat i videoklipy? Ačkoli infotaiment má mizerné rozlišení VGA 640x480.
Ostatně když otevřu počasí tak taky žádné informace. Doteď jsem používal jen mapy k navigaci.

Samsung S22 256GB Tapatalk
Na ziadne videa si zabudni, nebude to tam fungovat bez externeho zasahu ako root prava pre android alebo cez externe krabicky. Ja pouzivam YT music na Apple, funguje bez problemov. Kedze chces YT, Netflix a podobne, su z ciny krabicky ktore napichnes do krabicky v aute a spravi z toho aj wireless pre android a bude to mat v sebe aj tie appky na videa. Ale fuguje to tak, lebo tiez externe krabicky maju podsystem na adroide. Napr ako carlinkit AI box a podobne.

Tak jen kdyby to někoho zajímalo, dodělání AA/AC do CX-5 (2018) vychází u Auto Balvín na 8200, což mě trochu zaskočilo a půjdu asi jinou cestou.
Dobehni do Bratislavy je ti to spravim za par stoviek eur ten AA/CP :)
 
Zdravím mi se po několika vcelku stabilních měsících používání AA stalo že se přes bezdrát carkit sice připojím nicméně displej je černý nic se nezobrazí nic zatím nepomohlo restart telefonu,restart carkitu i uvedení infotaimentu auta do továrního nastavení zajimavé je že telefon i infotaiment hlasí připojeno telefon xiaomi redmi 10s nesetkal se někdo s tímto?Pokud ano prosím napište kdybych aspon vedel kde je ten problem v telefonu nebo carkitu nevím Děkuji.
 
Já už se z těch aktualizací poseru. Když to neumí, tak ať to nedelaji. Včera se mi nainstalovala verze 10.9 a teď googlemapy každých pár minut vypadnou a znovu se stále připojuje. Doteď vše na stejném kabelu fungovalo výborně. Máte to stejně?

Screenshot_20231219_155823_Settings.jpg
 
Zdravím mi se po několika vcelku stabilních měsících používání AA stalo že se přes bezdrát carkit sice připojím nicméně displej je černý nic se nezobrazí nic zatím nepomohlo restart telefonu,restart carkitu i uvedení infotaimentu auta do továrního nastavení zajimavé je že telefon i infotaiment hlasí připojeno telefon xiaomi redmi 10s nesetkal se někdo s tímto?Pokud ano prosím napište kdybych aspon vedel kde je ten problem v telefonu nebo carkitu nevím Děkuji.
tak problem v carlinkitu se da jednodusse vyloucit tim, ze to pripojis pres kabel ne.....
 
Mám dtto od rána, a Google mapy jsem jel tak 1+1 hodiny přes den, vše bez výpadku, Samsung S21, MX-30... jo, ráno šla i aktualizace Android systému, bezp. verze 1. prosinec co jsem zahlédl...
 
Za mě silně nepravděpodobné ale ta aktualizace systému u mé čekala tak jsem ji teď nainstaloval. Uvidím zda to pomohlo. Ale doteď mi AA fungoval úplně na výbornou. Kabel Gogen.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Já tedy nesleduji Android už pěkných par let (za mne systém na nic) ale není aktuální verze 14? To tam opravdu mas tak zastaralý systém?
Co proste dat továrko a nahrát to znovu?
 
Já jezdím na Waze a už asi 2 měsíce to občas blbne - sekne se to po zadání cíle cesty - resp.se to stále načítá, stačí odpojit kabel a znovu zapojit a je to OK, dřív to nedělalo. Verzi AA mám stejnou jako @Polsonside
 
Já přemýšlím že si budu muset sehnat tu předchozí verzi ale nevím jak to udělat. AA mám integrované v telefonu a pokud odeberu aktualizace tak se to oholi na první verzi. Takové aktualizace ať si strčí do zadku. Doteď mi to fungovalo bez problémů a teď je to nepoužitelné

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Já přemýšlím že si budu muset sehnat tu předchozí verzi ale nevím jak to udělat. AA mám integrované v telefonu a pokud odeberu aktualizace tak se to oholi na první verzi. Takové aktualizace ať si strčí do zadku. Doteď mi to fungovalo bez problémů a teď je to nepoužitelné

Samsung S22 256GB Tapatalk
Předchozí verze jsou ke stažení třeba zde
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Otázka je, zda je dovolí android nainstalovat, když má "svoji" verzi integrovanou.
 
Ako rýchlo vám funguje vyhľadávanie cez AA vo Waze? Ja keď tam chcem napríklad nájsť benzínku, tak to trvá neskutočne dlho a celé sa to seká, pritom na telefóne to je v pohode, takže je niekedy rýchlejšie zastaviť, nájsť to v telefóne a pokračovať.
 
Back
Top