• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Na co je packa na sedačce

Alda1234

výkonný člen KLANu
259
Chci se zeptat na co jsou na řidičově sedačce ty plastové packy u vedení. Na jedné straně je packa na pevno, ale na druhé straně tam leží jako mrcha.

IMG_20210207_152722.jpg IMG_20210207_152736.jpg IMG_20210207_152746.jpg IMG_20210207_152752.jpg
 
No je v to divný, určitě tam nemá takhle ležet, protože to je hladkou stranou dolů. Na pravé straně sedačky u tunelu je ten plast řešen jinak a je na pevno chycen k sedačce, ale na tady jsem nic nenašel jsem by měl být uchycen a ani není za co.
 
Tak jsem to našel, na to být šikmo nahoru, ale dle všeho je to zlomené, viz foto

Screenshot_20210209-065133.png
 
Až mě rozmrzne auto (tak 14 dní ?) podívám se, co tam mám já. Každopádně pod tím obrázkem, co jsi poslal, popisuje rusák, že to našel v autě ulomený ale že chce mít vše, tak jak má být, objednal origo kus a že to k ničemu neslouží.
 
Já si taky myslím, že to je jenom krytka, ale když bude náhradní stát 50,- ( :) ) tak ji taky vyměním.
 
Tak abych toto téma nějak ukončil. Je to krytka, která chrání prostor pod výškově nastavitelným sedadlem, aby se tam nic nemohlo skřípnout, když s ním pojedu dolů. U výškově nenastavitelných tato krytka není.
 
Back
Top