• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nakódování klíče

MartS

nový člen
4
Dobrý den, mám Mazdu 2, rok výroby 2020 a zajimalo by mne, zda by šel nakódovat klíč i zde. Klíč se ke startování nepoužívá, je tu jen tlačítko start stop. Klíč používám pouze k otevírání dveří a v poslení době mi občas nefunguje. Baterii jsem v něm vyměnil a občas musím ráno otevřít dveře klasicky přes zámek, a pak celý den zase funguje klíč normálně na DO. Tak mne napadlo ho přeprogramovat, ale s uvedeným návodem to není asi pro můj případ. Děkuji předem za radu.
 
Ta vyměněná baterie bude patrně špatná.
Ano, je to tak. S odstupem času jsem přišel na to, že nová barie musí mít minimálně 3,3V. Vydrží v DO, uloženém v chladné chodbě (do 10°C), max. jeden rok. Při odkládání DO v prostředí s teplotou kolem 20°C vydrží baterie bez problému 2 roky.
 
Ano, je to tak. S odstupem času jsem přišel na to, že nová barie musí mít minimálně 3,3V. Vydrží v DO, uloženém v chladné chodbě (do 10°C), max. jeden rok. Při odkládání DO v prostředí s teplotou kolem 20°C vydrží baterie bez problému 2 roky.
A já ještě NEVÍM zda se DO rychleji nevybíjí i v blízkosti auta, proto mám klíček doma co nejdál do Mazdy.
 
Back
Top