• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Nastavení hlasové navigace

Jo aktualizace, to je děs. V Bučovicích jsem teď jenom koukal kam mne chce navigovat po uličkách. Před půlrokem (nebo Morava mne opraví) byl střed Bučovic uzavřen a poslední aktualizace má tuto uzavírku v sobě a tak naviguje po čertech.
 
Ahoj, chci se zeptat - take na Vás mluví navigace pouze z reproduktoru u řidiče (levá strana)?
Díky za info.
 
Ahoj, jak vypnout při příchozím hovoru přečtení jména a hlasový doprovod, kde vám systém oznámí, kdo volá? Chtěl bych pouze ihned klasické vyzvánění.
Díky za info.
 
Zdravím, je možnost změnit hlasové pokyny (ne jazyk, ale hlas)?. Ta ženská mi strašně leze na nervy a nemohu najít jiný zdroj hlasových pokynů resp. kde se to dá změnit.
Zkoušel to někdo ?
 
Ahoj, může někdo poradit jak vypnout hlasové pokyny navádění, aby zůstalo aktivní zvukové upozornění na radary a lze do navigace instalovat vlastní soubory POI ( u NB1 běžné) ?
 
Koukám že tu zatím nikdo neporadil tak to zkusim oživit, jelikož od poslednío příspěvku tu již uběhl nějaky čas...může někdo poradit jak v navigaci udělat změnu hlasu na někoho jiného než tu šišlavou ženskou? Podle ní se nedá jet a ne vždycky jezdím podle telefonu. Je možný nahrát svůj hlas? Jde mi čistě o navigaci, chápu že hlasové pokyny pro auto v češitně nefungujou. Jen pro upřesnění mám auto jak píšu v podpisu po FL rok vyroby 12/2020
 
Back
Top