• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika (NE) Bliknutí při odemčení a zamčení.

Zdravím, nechci tu plevelit novým vláknem, tak se s dovolením přifařím sem...Prosím o radu ohledně zamykání vozu. Mazda 6 GH, kombi 2011, výbava GTA - keyless. Poslední dobou se mi občas nepodaří zamknout tlačítkem na klice předních dveří, nejde to pak ani tlačítkem na klíči. Pomůže pak jen otravný rituál, kdy vlezu dovnitř, zamknu tlačítkem na klíčích, zase odemknu, vylezu a pak už tlačítkem na dveřích zamknout jde. Třeba někdo z vás podobný problém řešil, díky za odpověď.
To vypadá na podobný problém co jsem měl já... Bude pravděpodobně špatný zámek u řidiče a občas se zasekne, odchází.. Mě zase auto samovolně zavíralo za jízdy 😅 ale to ukáže diagnostika, mě ukázala špatný zámek řidiče.
 
To opravdu vypadá na špatnej zámek kdy auto nevidí zavřený dveře a proto nemůže zamknout
 
Díky za odpověď přátelé. Zajímavé je, že se to děje nejčastěji ráno, kdy je nyní chladněji. Myslíte, že zámek bude možné rozchodit např. promazáním, nebo to bude chtít nový? Budu shánět někoho s mazdí diagnostikou, dám pak vědět.
 
Tam je problém spíš s kontaktem kterej dává signál po docvaknutí, je to stejná příčina jako samovolný spouštění alarmu, jen je opotřebení pokročilejší
 
Díky za odpověď přátelé. Zajímavé je, že se to děje nejčastěji ráno, kdy je nyní chladněji. Myslíte, že zámek bude možné rozchodit např. promazáním, nebo to bude chtít nový? Budu shánět někoho s mazdí diagnostikou, dám pak vědět.
To je normální mě v zimě nefunguje vůbec :)
 
Ahoj přátelé, slíbil jsem sdělit Vám vývoj v mém případu porouchaného zamykání. Automechanik na mne zrovna neměl čas a mne už ten zámek dost dráždil, tak jsem díky nějakému vnuknutí zkusil vyměnit baterii v dálkovém ovladači. A světě div se, od té doby vše chodí tak jak má. Čekal jsem týden abych to nezakřikl, ale zdá se to být v pohodě. Přitom nebyly jiné známky, že by baterka měla být kaput (klíček na displeji byl zelený, startovalo to napoprvé jak podrážděná manželka...). Třeba tento příběh pomůže někomu, kdo už také uvažuje o výměně zámku.
 
Mě se dnes rozblikal zelenej klíček po vypnutí motoru - baterka v klíči, a to jsem ji měnil tak 2 mesice zpět ale je to obyč baterka z lidlu no
 
Back
Top