• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefunguje denní svícení

StandaV

nový člen
6
Zdravím. Mám dotaz ohledně denního svícení. Náhodou jsem zjistil, že mi přes den nesvítí denní světla, i když mám nastaveno "auto". Ručně fungují jak parkovací, tak tlumená i dálková. Když s režimem auto zajedu do garáře, světla se normálně rozsvítí. Může být denní svícení ještě vypnuté někde v nastavení, nebo něčím blokované? Nebo odešla světla?
 
A neměl jsi zataženou ruční brzdu? Když je zatažená ruční brzda a motor nastartovaný, tak denní světla nesvítí.
 
I já si myslím, že mu denní svícení funguje, jen o tom prostě neví.
 
Nojo, jsem asi prostě mazdalama. Denní svícení mi opravdu funguje... většinou. Zjistil jsem, že už při přizvednutí ručky snad o milimetr, dva, denníá svícení zhasíná. Zhasínání při zatažené ručce je, jak jsem se tu dočetl, "funkce". Jenže tu taky někdo psal, že někdy při zatažení na první zub. Ale že mi spínač spíná takhle brzy? Dá se nastavit?
 
Back
Top