• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefunguje zamykaní kufru

Mirabelka

nový člen
2
Prosím o radu.
Čistě náhodou jsem zjistila, že nemam zamčený kufr auta. Opakovaně jsem zkoušela dovřít všechny dveře a z různých vzdálenosti odemknout/zamknout auto. Všechny dveře zamknuté jen kufr ne. Kontakty v pořádku. Zavíraní kufru bez problému, dokonce jsem vyměnila zámek - výsledek pořad stejný. Nevím čím to může byt, že bych popřípadě objednala náhradní díl. Poradíte prosím? Moc děkuji.
Mazda 3 (BM) 2015
 
Prosím o radu.
Čistě náhodou jsem zjistila, že nemam zamčený kufr auta. Opakovaně jsem zkoušela dovřít všechny dveře a z různých vzdálenosti odemknout/zamknout auto. Všechny dveře zamknuté jen kufr ne. Kontakty v pořádku. Zavíraní kufru bez problému, dokonce jsem vyměnila zámek - výsledek pořad stejný. Nevím čím to může byt, že bych popřípadě objednala náhradní díl. Poradíte prosím? Moc děkuji.
Mazda 3 (BM) 2015
Omlouvám se jestli dotaz bude znít směšně, ale vždy je nejlepší eliminovat tu největší drobnost.
Když zkoušíš ten kufr, tak máš u sebe klíč/dálkový ovladač ?

Zkoušela jsi jestli je kufr zamčený a přitom mít dálkáč aspoň 10 metrů pryč ?

Ten kufr je totiž zamknutý pořád když je zavřený, jediný čím je to vlastně zamčený je, že se odpojí tlačítko otevření kufru.
 
Max6 má pravdu a upozorňoval mne na to i prodejce, že jakmile máš klíč u sebe vždy kufr otevřeš.
 
Juuuu.. moooc děkuji.. Chyba je vyřešena.. Tak tohle by mě nenapadlo.. Ještě jednou moc děkuju, jste nejúžasnější.
 
Back
Top