• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Nefunkční plynové vzpěry kufru

Natural

správce
Člen týmu
5 209
Jednoznačně doporučuji repas u pana Gorčáka. http://www.gorcak.cz/
Párkrát mi spadlo víko kufru za krk (hlavně v zimě) a tak jsem vzpěry zaslal na repas. Od té doby fungují jako nové ;)
Znám hodně lidí, kteří mají stejnou pozitivní zkušenost.:cool:
 
No jestli seženeš novou sadu za 300,-Kč (respektive 420,- s poštou), tak ne :smug:
 
Mazdááár, tak i já jsem pana Gorčáka využil. Dnes se mi vzpěry vrátili. Jsem velmi spokojený. Poštovné tam i z5 + dobírka + 2 x 150 Kč za vzpěru = 500Kč CELKEM za obě vzpěry. Mohu jen doporučit :) teď to drží jak prase. Opravdu maximální spokojenost. Konečně mě to nemlátí po palici nebo po zádech :D
 
To sem chtěl číst mistře vevi :) pošlu je tam taky,jeden mechanik me zjebal ze sem mu neřekl ze paty dveře padají :)

odesláno z mobilu
 
To sem chtěl číst mistře vevi :) pošlu je tam taky,jeden mechanik me zjebal ze sem mu neřekl ze paty dveře padají :)

odesláno z mobilu
a že jemu to nedělá ne? :D , že je to normální a co s tím má jako dělat? :D uplně to slyším :D .. jj pošli ..cca do 7 dnů je máš nazpátek doma :) (a že jsou ty dveře fakt těžky bez pneumatiky :D , je to dobrá domácí posilka)
 
Naštěstí je často nepoužívám,ale at je to cajk až pojedeme po naší vlasti na dovcu...čtyři ženy a jeden pán...asi si pujcim ještě rakev na střechu :D

odesláno z mobilu
 
jooo tu rakev využiješ na spaní, jedinné místo kde budeš mit klid :D ... jop, taky teď dávám konečně Šmoulu do pořádku :) Se mi libí, že pokud ti ty tlumiče vyloženě netečou, tak ti je přetlakuje kolikrát bude potřeba :) ... nevím jak to ten pán děla, ale jsem rád za to, že tací lidé ještě mezi nami jsou :)
 
Jo taky sem si nechal u tohohle pána repasovat vzpěry. v zimě sem s tim dostal několikrát po hlavě a když sem na auto namontoval křídlo, tak tuplem :D Se švárou jsme vzpěry poslali hromadně jak na moji Mazdu tak na jeho Jeepa a Octu a všechny teď fungujou na jedničku :)

Každopádně, když sem sám sundaval ty vzpěry z kufru tak to fakt byla posilka jak prase :D Jednou rukou podepírat celý ty pátý vrata liftbacku a druhou demontovat ten druhej píst :D
 
Já jsem tam měl tyčku na lyže, na GW :D Ale asi tam taky pošlu z Xedose, jsou nějaký vachrlatější :)
 
Poslední úprava:
Jojo ty vrata jsou neskutečně těžký. Kór u liftbacku :) Teď jsem tam v klidu namontoval křídlo a spokojenst veliká. Vrata držej pořád parádně ;)
 
Me by nepomohl ani repas :D 6kg repraku a vyhybek, plus 15kg tlumeni na zadnich dverich udelalo sve :D musel jsem koupit silnejsi vzpery... :)
 
Back
Top