• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nekvalitní plechy

fatran

výkonný člen KLANu
185
Vypadá to na dost velký problém pro nekoho. Já to mám vyrobené před 1.9.2016
http://www.autoforum.cz/zajimavosti...*********************************************
 
Tak to je paráda.ta firma asi skončí nebo spíš zkrachuje.jsem zvědav jak to dopadne
 
No ja mam na tuty auto vyrobeno v inkriminovane dobe... vsude se akorat svindluje..
 
Bolo by dobre zistit, ktorych aut sa to tyka, Mazda by mohla vydat zoznam VIN postihnutych aut. Mozno neboli tieto plechy pouzite na niektore modely atd. Mna sa to celkom tyka, kupujem predvadzacku M6 vyrobenu v tomto obdobi. Ale pravdepodobne to kvoli tomuto problemu zrusim a objednam novu...
 
Teprve zjišťují na jaké součásti byly plechy použité, tak se uvidí. Já dělám pro Valeo při vstřikování plastů, tak vidím jak se podvádí i tam, když se přimíchává regranulat ( již několikrát použitý plast) a nikdo nevíme, jestli to zrovna v autě nemáme. A jinde to bude stejné
 
Viete niekto o karosarskom diele na mazdach , ktory je vyrobeny z hliniku ?
Podla toho, ako koroduje karoseria mazda asi ziadny diel z hlnika, či .... ?!
 
To samý, nemám tě v katalogu, takže pokud jsi nedělal chybu ve vin, tak auto sjelo z výrobní linky po 09/2016
 
To samý, nemám tě v katalogu, takže pokud jsi nedělal chybu ve vin, tak auto sjelo z výrobní linky po 09/2016
Díky moc.
Na jednu stranu mě těší, že auto neni tak starý, na druhou ty vadný plechy ...
 
Zase bych v tom nehledal takovou katastrofu (u mazdy z oceli). Jednak teď musí všichni odběratelé těch plechů zjistit "kam je dali" a jak moc to vadí. Ale když s těma vadnejma plechama lítaj i letadla a raketoplány.... Konkrétně na mazdě tolik duležitýho hliníku není. Spíš jsem zvědavý až nějaký odběratel (třeba u těch letadel) zjistí že ta vada je pro jeho produkt hodně nebezpečná, tak co dál s tím produktem, který už někomu prodal.
 
Viete niekto o karosarskom diele na mazdach , ktory je vyrobeny z hliniku ?
Podla toho, ako koroduje karoseria mazda asi ziadny diel z hlnika, či .... ?!
Je mozne, ze MX-5 ma niektore diely z hliniku (kapota?). Ale v M6 by malo byt vsetko ocelove, nie? Napravy, plechy...
Neviem, ci je hlinik vobec niekde pouzity.
Napadol ma este motor. Tam je hliniku pouziteho dost...
 
Poslední úprava:
Back
Top