• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Neoriginální kola pro BP (vyhovující TP)

Fanda SUV taky nejsem, ale nikomu nepíšu, že nechápu, že si to koupil... Černá kola se mi líbí. Stejně jako se každému líbí něco jiného. A na zimu je chci proto, aby tolik nebyla vidět špína jako na stříbrných. Matné nebo tmavě šedé jsem se správnými rozměry neorigo nenašel.

Pěkný den
Já jsem taky nakonec koupil na zimu černé z nouze a nevypadají zlé.Jak říkal @MCX3 , bílému autu černá kola sluší. Stříbrné jsou pořád jak prase.?
 
Ještě jsem našel variantu stejných kol Dezent TV, kde je jen přední strana stříbrná, zbytek je černý. To by mohla být pro sedan ideální varianta (bude to ladit s lištami kolem dveří a tou podkovou/bumerangem na předku) a kola se špiní spíš z boku loukotí a vevnitř.

screenshot (1).png Screenshot_20230503_185729_Chrome.jpg
 
Ještě jsem našel variantu stejných kol Dezent TV, kde je jen přední strana stříbrná, zbytek je černý. To by mohla být pro sedan ideální varianta (bude to ladit s lištami kolem dveří a tou podkovou/bumerangem na předku) a kola se špiní spíš z boku loukotí a vevnitř.

Zobrazit přílohu 45797
Ano, tyhle jsou pěkné ? ale jasně, nemyslím to nijak zle, každý ať si koupí co se mu líbí... Mi ty celočerné kola prostě tak nějak splývají (za nimi je tma, takže vlastně taky skoro černo) a není moc vidět jejich tvar atd. Ale to je můj názor. Nic proti.
 
Ještě jsem našel variantu stejných kol Dezent TV, kde je jen přední strana stříbrná, zbytek je černý. To by mohla být pro sedan ideální varianta (bude to ladit s lištami kolem dveří a tou podkovou/bumerangem na předku) a kola se špiní spíš z boku loukotí a vevnitř.

Zobrazit přílohu 45797 Zobrazit přílohu 45798
Tohle vypadá dobře.Tchán měl kdysi Dezent V Dark a vypadaly podobně.
 
jen informativně, pokud by někdo chtěl jiný než Mazďácký rozměr kol, tak jsem dával 8j 18 ET45 a pneu 225/40 r 18 takže standartní rozměr a na autě sedí skvěle
 
Zima se blíží. Dal jsem vedle sebe dostupné černostříbrné modely s originál OE rozměry. Které byste dali na bílý BP sedan?

1000008697.jpg
 
Tak já bych dal ty vlevo.ale chtělo by to viděl na celým autě, tohle je dost málo pro lepší vizualiazici.
 
Taky pomalu vybírám 16'' kola na zimu. Přemýšlím, že bych je pak kdyžtak přezul i na léto, až sjedu letní gumy z 18'' a origo 18'' se zbavil. Přijde mi, že na 18'' je cítit každá nerovnost.
Máte někdo Dezent KS/TA/KB? Pasujou origo šrouby z 18''?

kb.png ks.png ta.png
 
Ahoj mazdaci.
Bohužel moje cesta s M6 (GH) 2009 dojezdila. Manželka mne prekecala k nákupu novějšího ale už to není Mazda.
A zbyly mi 16“ zimní kola včetně Aku disku Dezent. Akorát jsou uskladněny v servisu takže je nejprve musím vyzvednout, abych mohl napsat parametry a rozměry.

Co mohu napsat už nyní tak že kola jsou 16" a pneu jsou Nokiany WD4 a mají za sebou jen minulou 1sezónu.
 
:confused: 16ky na zimu ok. Ale na cely rok/y takto degradovat toto pekne auto je hriech. Uz to nebude ono. A podla mojho nazoru, co sa tyka komfortu na 18kach, tak je to uplne v pohode. Ale 100 ludi, 100 chuti.
Já bych ještě dodal, že to je akceptovatelné pro HB. BP Sedan vypadá na 16" hrozně (viděl jsem minulý týden). Tam je pro mě i na zimu 18" nutnost.

M3 je obecně tvrdší, mě to nevadí a jsem s komfortem na 18" v pohodě. Ladí to s naturelem auta.
 
Osobně bych si 16 na M3 taky nedal. Na M2 to ještě jde ale M3 to hrozně degraduje. S 18 je M3 pohodlná až až a v zimě s tím není žádný problém.
A kor když mas přes zimu často pěkně počasí výrazně v plusu pak ty 16 při rychlejší jízdě jsou vysloveně hrozné.
Když si mladá na jaře koupila BM měla ji na 16 zimních a 18 v kufru. Jen ta jízda přes Německo a pak dva týdny tady v ČR než se vyřešili papíry a přezulo se na 18 bylo utrpení sama řekla ze na 16 opravdu ne a to není nějaký extra ,,pilot”.

V zatáčkách ta M3 na 16 vůbec není jistá čitelná je to taková houba.

PS a to tu M3 má ještě sníženou.

V zámoří se na M3 dávají 19

PS2 jinak ty její 16 tady nabízím k prodeji - šedé Rial s pneu na 2 sezóny komplet za 5 tisíc. Tak pokud si chce někdo zprznit auto tak se hlašte.
 
Poslední úprava:
Back
Top