• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Neoriginální navigace

terri

nový člen
3
Mazdarte.Mám mazdu CX-3 challenge 2019.Rád bych koupil navi(neorigo),má někdo zkušenost,kde koupit.Přeci jen, originalní,to je pecka.Bohužel jsem nenašel žádnou diskuzi na tohle téma.
 
Ahoj. Nevím jak to tady funguje. Kartu beru,ale kam ti můžu napsat adresu,na kterou to pošleš a nevěděla jí celá republika?
 
Ahoj. Nevím jak to tady funguje. Kartu beru,ale kam ti můžu napsat adresu,na kterou to pošleš a nevěděla jí celá republika?

Do soukromích zpráv (SZ) vpravo Doručená pošta - Zahájit novou konverzaci.
 
a ked som pri kupe odmietol dat 500€ za navigaciu a teraz by som kupil z eBayu za par €, tak ako je to so zarukou? Zistia, že použivam "lacnu" alternativu a poslu ma niekam?dik
 
Ne, jakmile se karta zamkne na VIN, můžeš aktualizovat a využít 3 roky.
 
Musíš koupit na tři roky aktualizace, nebo se slevou v servisu jednorázovou.

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
Ja som ju kúpil od niekoho odtadiaľ, takže mi stačí kúpiť aktualizáciu?
 
Hmmm, a prečo sa nedá sa po 3 rokoch kúpiť nová karta a mať odznova zas 3 roky platnosť? ? Teda ako by navigácia reagovala po zasunutí novej SD karty?
 
Nová karta pojede 100 km. Pak půjde o to, jestli jsou na ní novější mapy, než na jaké máš podle licence, kterou si drží navigace v paměti, nárok. Pak mapa přestane fungovat. Pokud jsou starší, mapy pojedou. Ve starších verzích firmware si navigace kombinaci VIN a datum, do kdy je platná licence pro toto VIN, nepamatovala. Licence jde prodloužit přes portál, kde je VIN zaregistrované. Portál dodá mapové podklady na kartu a vygeneruje prodloužení licence k danému VIN.
 
shr3k: Ok, takže tú myšlienku na novú SD kartu z ebay môžem z hlavy vypustiť, lebo asi nikdy tie zakúpené z ebay nebudú aktuálnejšie než sú práve na Mazda update...No uvidím, čo bude za 2 roky, momentálne sa ma to netýka zatiaľ ale vŕta mi to v hlave :)
 
Back
Top