• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Netroubí

Andretti

nový člen
Zprávy
24
Ahoj Mazdáci,
dnes jsem zjistil, že mi má trojka netroubí...zkontrolovány pojistky o.k. Má nějakou spojitost s klaksonem relé B115 4J18? Nevíte kde ho seženu, popř. napřed zkusím s někým na výměnu jestli je to opravdu ta chyba.
Díky
 
Ahoj, byl jsem ve stejném šoku. Napřed raději zkus, jestli netroubí i po nastartování!
Nejhorší bylo, že jsem předváděl nové autíčko malé dceři a říkám: "A tady to takto troubí, nelekni se" A ono nic. V tu ránu mě fakt polil studený pot. :D ..., ale předtím jsme si jinak "zajezdili" pěkně - do Asie, pak do Afriky..., :) Dceři bude teď 5 roků.
 
No samozřejmě, že jsem to zkoušel i nastartované i nenastartované...nic. Zjistil jsem to, když jsem chtěl zatroubit na kámoše na chodníku a nic.
 
No samozřejmě, že jsem to zkoušel i nastartované i nenastartované...nic. Zjistil jsem to, když jsem chtěl zatroubit na kámoše na chodníku a nic.
Sice jsem testy na auto dělal už před 30 lety, ale matně si vzpomínám, že tam bylo něco o zákazu troubení pokud nejde o odvrácení nějakého nebezpečí.:) ze všeho nejradši mám ,když k sousedům přijede nějaký blbec a místo aby je prozvonil mobilem, troubí na celou ulici jak debil. Já použil klakson jen dvakrát na okresce, abych vyplašil bažanta stojícího uprostřed uvozky. Určitě je poslední na okrese, tak bych ho nerad sejmul.:D
 
No, to nevim. Po mně tedy vždy chtěli na STK abych zatroubil. Jinak jsem troubení "využil" celkově za život asi 4x. Jednou, když se do mě nějakej důchodce u Kauflandu "snažil" nacouvat - stejně jsem ale musel urychleně dát zpátečku, dvakrát když mi bylo teplo a sundával si bundu a jednou když jsem se na parkovišti "vracel" zpět za volant po kontrole dítěte v autosedačce.
 
Tak to jsou u vás na STK asi masochysti, stát kousek od auta a chtít aby řidič zatroubil, to jsem na Kladně opravdu nezažil.:)
 
Jde mi samozřejmě o STK, v Horoměřicích se taky troubí...asi by se vyplatilo to Kladno, kam jezdíš na Kladně?
 
Back
Top