• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-5 2017 (KF) - obecně

Ty boky staré vypadají definitivně lépe, pěkné křivky, i dole ten plast a jeho křivka. Nové to asi narýsoval Kabaň podle pravítka, ostatní partie mi nevadí.

Přesně souhlas, ta křivka - plast zadní dveře - tam u nové chybí. Vadí mi tam ty obrovský plasty nad kolama, asi nejvíce u soul red a určitě by to chtělo 235 kola, aby to mělo róbustnější dojem ;)
 
Přesně souhlas, ta křivka - plast zadní dveře - tam u nové chybí. Vadí mi tam ty obrovský plasty nad kolama, asi nejvíce u soul red a určitě by to chtělo 235 kola, aby to mělo róbustnější dojem ;)
Obrovské plasty nad kolama? musím k očnímu já
 
Obrovské plasty nad kolama? musím k očnímu já

Jasně věc názoru, nicméně jsou prostě na tu velikost auta moc velké/vysoké a v provedení Mazdy to auto degradují, že vypadá levněji. Kdyby je aspoň dali do barvy auta jako např. X4, Lavante, XC60 atd., nebo užší Stelvio. Macan, F Pace je tam vůbec nemá a já nakonec také ne a vůbec mě tam nechybějí :)
 
Súhlasím.
Je to vec vkusu každého pozorovateľa.
CX 5 je samo o sebe riadny kus SUV a "sedlácky" čierno plastový tuning blatníkov, na úrovni inak pekného KODO dizajnu už nepridá, skôr posúva dizajn dole , na úroveň nižších tried kvality. Platí to podla mna, aj na predošlé generácie cx5.
 
Přesně souhlas, ta křivka - plast zadní dveře - tam u nové chybí. Vadí mi tam ty obrovský plasty nad kolama, asi nejvíce u soul red a určitě by to chtělo 235 kola, aby to mělo róbustnější dojem ;)
Pokud je na nove cx-5 barva machine grey, tak ty plasty rusive vubec nepusobi :cool::cool: Obrovske plasty to take nejsou, prijde mi, ze treba takove audi allroad ma velke plasty :)

235 pneu nejsou treba, take jsem byl zvedavy, jak budou 225 vypadat v realu, ale je to OK ...

(jasne, ze sirsi pridaji na "robustnosti", ale to by chtelo alespon 255, tech 235 by asi moc nepridalo. Ale nejak "tunit" takhle fajnovou seriovou CXu nema smysl :) )
 
Poslední úprava:
Súhlasím.
Je to vec vkusu každého pozorovateľa.
CX 5 je samo o sebe riadny kus SUV a "sedlácky" čierno plastový tuning blatníkov, na úrovni inak pekného KODO dizajnu už nepridá, skôr posúva dizajn dole , na úroveň nižších tried kvality. Platí to podla mna, aj na predošlé generácie cx5.
S cela určitě nemáš pravdu,jestli tu je někdo sedlák,mazda cx5 to určitě není
 
Zcela určitě máš pravdu, CX5 nemůže být sedlák, ale majitel auta na kterém je sedlácky černo plastový tuning blatníku už ano .
Super názor :rolleyes: podle kterého je svět plný sedláků asi. Např. sedláci co mají třeba MB GLC, které má plastové provedení u blatníků a prahů podobné CX-5. :cool::D:D:D
 
Back
Top