• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-5 2017 (KF) - obecně

Ja reku tvoj mechanik v pneuservise ma skusenosti ze zodral matice
Popravde v aute nikdy nepouzivam ten fajkovy kluc z vybavy.
Fakt nemyslim si pokial mas krizovy nastrckovy kluc s uchytenim do 2 ruk ze by si to strhol,pokial to nedottahujes nad moment ako blazon, mne sa to este nestalo.

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
 
Že by už kradli přes keyless i u nás? V UK to za poslední měsíce začli krást ve velkém. Docela mě to vyděsilo, zrovna mám objednanou CX5 v Ústí. Zatím mi jediné řešení přijde vyndat baterii z klíče a odemykat po staru.
 
Že by už kradli přes keyless i u nás? V UK to za poslední měsíce začli krást ve velkém. Docela mě to vyděsilo, zrovna mám objednanou CX5 v Ústí. Zatím mi jediné řešení přijde vyndat baterii z klíče a odemykat po staru.
Kup si tenhle kovový kryt dálkovýho ovladače: https://i.ebayimg.com/00/s/MTUwMFgxNTAw/z/MOAAAOSwvTpaSM3i/$_10.JPG?set_id=880000500F
Snad každej recenzent tam píše,že docela hodně snižuje dosah klíče (recenze z amazonu),takže tím trochu těm zesilovačům signálu zabráníš aby ho vůbec zachytili.
Ale pokud máš strach že i ty by jsi se mohl stát obětí trestný čisnoti,tak doporučuju do auta domontovat další zabezpečení idálně něco co v dnešní době jen tak někoho nenapadne že by v novym autě mohlo vůbec bejt.
 
Poslední úprava:
Tak jsem si chtěl nechat zapsat do TP jiný rozměr disků (jen změnit ET), ale bylo mi řečeno, že dovozce to nedovoluje:eek:.
 
No jo, ale já mám origo z KE a tak jsem z toho, co mi napsali, pochopil, že mi to tam nezapíší.
 
A pojistovna takovehle ukradeni uzna, nebo se bude vykrucovat, ze clovek neudelal vse v jeho silach k zabezpeceni vozu?
 
Tak určitě vyzkouší, že vozidlo nebylo řádně zabezpečeno. Jde o to, jestli to vlastně jde zabezpečit (viz. článek - dávat do plechovky).
 
Back
Top