• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Nová Verva100

Tu 95ku drzia zatial v norme E5 asi kvoli kosackam, pilam a starsim autam. Ale myslim, ze coskoro to bude aj tam. Mozno treba chvilu pockat, kym spravia nejake rozbory labaky a povedia ci je ta verva teda dlhodobo pouzitelna, alebo radsej tankovat nieco ine. Nemyslim si, resp. nechce sa mi verit, ze by si tymto chceli poskodit meno, hlavne u trosku premyslajucich motoristov. Takze to ETBE asi nebude az taky pruser ako etanol, ale potrebujem to asi cierne na bielom aby som tomu veril.
 
Tu 95ku drzia zatial v norme E5 asi kvoli kosackam, pilam a starsim autam. Ale myslim, ze coskoro to bude aj tam. Mozno treba chvilu pockat, kym spravia nejake rozbory labaky a povedia ci je ta verva teda dlhodobo pouzitelna, alebo radsej tankovat nieco ine. Nemyslim si, resp. nechce sa mi verit, ze by si tymto chceli poskodit meno, hlavne u trosku premyslajucich motoristov. Takze to ETBE asi nebude az taky pruser ako etanol, ale potrebujem to asi cierne na bielom aby som tomu veril.
Myslím že v ČR zatím není nařízené, takže je to na každém prodejci. Zatím jsem ještě v ČR neviděl obyč benzín E10.
 
OMV Maxxmotion 100 je zatím také E5, jen udávají poslední dobou zvýšený obsah aditiv o 10%. Cena u nás je cca o 1Kč/litr vyšší než Verva 100.
 
OMV MaxxMotion a Verva100 mají místo biolihu ETBE. No a podle např tohoto je ETBE jakési daleko menší zlo.
 
Safra, stou Vervou 100 jste me fakt nepotesili, ptz. Maxxmotion me jaksi nenadchl, prijde, ze memu motoru nechutna, ma pak takovy tvrdsi, zvonivejsi projev.
 
Tohle je cena z Hluboký tady v ČB jsem nekoukal pac nejezdim přímo kolem. Ale počítám ze to bude stejný nebo dražší.

Zatím od koupě leju jen Vervu ale nevím nevím při tomhle ty vyzirky se mi nechce podporovat.
 
Tohle je cena z Hluboký tady v ČB jsem nekoukal pac nejezdim přímo kolem. Ale počítám ze to bude stejný nebo dražší.

Zatím od koupě leju jen Vervu ale nevím nevím při tomhle ty vyzirky se mi nechce podporovat.
Myslím že na teď na zimu bych klidně tankoval obyč ;)
 
Tyjo u dálnice v Brně prakticky stejná cena říkám ze to sou smejdi na dálnici byl vždy o korunu dvě dražší.
 
Toto není na dalnici ale, je to normál město o víkendu budu zas zřejmě tankovat. Očekávám že motion bude za 42
 
Jako barel zvednou o par centů a v ČR letí cena za litr o par korun.
Jako na tohle by měla bejt regulace - chtej regulovat každou kravinu tak proč ne cenu benzinu - pekne za 30 a když ti nezbyde provize tak zavři benzínku ???
 
Stát si nebude pálit prsty, čím větší cena, tím větší DPH pro stát ?
 
Back
Top