• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

On board kamery a vše kolem nich

Máš autokameru?


  • Celkem voličů
    212
Mimochodem, take se vam tolik odrazi v prednim skle palubni deska? Nebo je to specificke pro moje "divne" umisteni kamery?

Jo, za určitých světelných podmínek vidím celkem výrazně takovou tu lichoběžníkovou mřížku, co je za displejem. Ostatní díly se ve skle neodráží, nebo jen minimálně. Jediným řešením je polarizační filtr. Zrovna to řeším. Originál stojí asi 30 €, ale jde to vyřešit i levněji.

upload_2018-9-14_16-37-16.png
 
Takhle vypadá 70mai, co si koupil švagr z Aliexpressu, došlo to dokonce z Holandska bez cla a DPH, právě jsem mu flashnul firmware na anglický.
20180914_212133.jpg 20180914_212150.jpg 20180914_212209.jpg
 
A kde ji máš umístěnou? Neklepe se obraz? Používáš originál držák? Nemáš nějaké video ? Diky
Umístěnou ji mám klasicky za zrcátkem. Originální držák je nalepovací, já jsem si dokoupil přísavku, jelikož kameru v autě nenechávám. Její velká nevýhoda je, že je šedá (moc nápadná).
 

Přílohy

  • IMG_20180915_082610.jpg
    IMG_20180915_082610.jpg
    1 016,2 KB · Zobrazení: 68
Umístěnou ji mám klasicky za zrcátkem. Originální držák je nalepovací, já jsem si dokoupil přísavku, jelikož kameru v autě nenechávám. Její velká nevýhoda je, že je šedá (moc nápadná).
Díky moc. Já auto parkuju na hlídaném parkovišti nebo doma v garáži..krádeže se nebojím.
 
Tak instalaciu Power Magic Pro som vyriesil tak, ze som vyviedol jeho prepinac (parking mode on/off) do zaslepky kde sa nachadza otvaranie zadneho kufra (maju ho krajiny okrem EU/Australia).. a samotnu krabicku Power Magic Pro som skryl do poistkoveho priestoru...

Chcem sa este opytat na ktorych poistkach to mate zapojene vy? (Mazda 3 2018 HB)

1758741380244866959.jpg 3663888756270165424.jpg
 
Chcem sa este opytat na ktorych poistkach to mate zapojene vy? (Mazda 3 2018 HB)

Zobrazit přílohu 16283 Zobrazit přílohu 16284
Mne robil instalaciu @Max6 a musim povedat, ze to spravil super. Power Magic Pro zbavil tych zapalovacovych koncoviek a zletoval spolu, spravil nove poistky pre kamery (ziadne rozbocky) a samotny PMP nehodil na vrchnu stranu plastu, co je nad pedalmi. Nie je teda nic vidiet, ale prepinac sa da krasne nahmatat a pouzivat. Vymenil aj vidlicu na uzemneni za ocko, vsetko natahal mimo airbagov. Super.
 
Vypadá to, že mi po cca 2 letech dosloužila moje mini 0806 :(:( Asi do ní nejde správně šťáva...Teď zápolím s otázkou, jestli koupit novou nebo podobnou a využít už nainstalovaného stojánku a nebo si půjčit od @Bob pokud pojede na sraz a vyzkoušet jeho, jestli je chyba v kamerce nebo jinde :cool::(
 
Nějak se nemůžu rozhoupat, jakou kameru koupit :confused:
Chtěl bych duální a líbí se mi tato http://www.kamery-do-auta.cz/cs/topcam-dual-mini-g/ ale píšou (nebo aspoň já to tak pochopil), že při zapojení zadní kamery má přední místo 60snímků/s jen 30snímků/s. Z čehož nejsem nadšený, protože mě jde o kvalitu nahrávání přední kamery primárně. Tu zadní beru jaksi doplňkově. Jasně, šlo by koupit jen přední a dozadu nějakou noname, ale nechci, aby to v autě vypadalo jak u Berouska :D
Máte někdo s touto kamerou a jejím rozlišením zkušenost?
 
Poslední úprava:
Vy, co mate BlackVue, nestava se vam, ze vam zacne kamera vibrovat? Me se to teda obcas deje na ruznych rozbitych povrsich - kostky, hodne zaplatovana a derava silnice apod.. Kamera pak zacne drncet ve svem uchyceni a je to teda zdaleka nejhrucnejsi vec v aute.

Ach jo a zrovna ja tak nemam rad ty pazvuky v aute. Nicmene Ty, @Krabat-e, take ne, coz? Takze hadam, ze by sis uz postezoval. Takze asi mam smulu jen ja?
 
Vy, co mate BlackVue, nestava se vam, ze vam zacne kamera vibrovat? Me se to teda obcas deje na ruznych rozbitych povrsich - kostky, hodne zaplatovana a derava silnice apod.. Kamera pak zacne drncet ve svem uchyceni a je to teda zdaleka nejhrucnejsi vec v aute.

Ach jo a zrovna ja tak nemam rad ty pazvuky v aute. Nicmene Ty, @Krabat-e, take ne, coz? Takze hadam, ze by sis uz postezoval. Takze asi mam smulu jen ja?

Po skoro roce pouzivani DR750S nic takovyho neregistruju...zkusim se na to zamerit...ani u DR590W táta s tchánem nic nehlásili.
 
Back
Top