• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Oprava vnějšího zrcátka

vladas75

rodinný člen KLANu
3 492
zdravím, tak dnes jsem na autě našel první ťukec , pravé zrcátko. Je naštěstí plně funkční , ale odnesl to plastový kryt blinkru, poraďte co s tím ... IMG_20160623_153348.jpg IMG_20160623_153803.jpg IMG_20160623_153819.jpg
 
Predpokladám, že nevieš ako sa to stalo. Prišiel si k autu a bolo poškodené? Na SVK môžeš zavolať políciu ak ti niekto spôsobí škodu a nepočká kým sa vrátiš k autu, alebo nenechá aspoň na seba kontakt. Keby si mal páchateľa, je to jednoduché. Ak nie, môžeš to nahlásiť na polícii aj neskôr, ale to bude zložitejšie s dokazovaním. Najlepšie by bolo keby sa ti to stalo niekde pod kamerou. Ak sa nedopátraš vinníka, môžeš to riešiť cez havarijnú poistku a potom zájsť do servisu kde ti povedia presne čo sa s tým dá robiť. Budem trochu skeptický teraz, no myslím si, že ťa čaká výmena speťáku. Neriskoval by som zatečenie do blinkru. Škoda tej krásky.
 
Ked na parkingu, tak si myslim, ze to zavadila zenska s kabelkou na ramene a nie ine auto.
A CX3 za tak mnoho "djengi" nema sklapacie zrkadla ??????
 
Mám sklápěcí, ale ten plast pořád vyčnívá, už mi psaly ze servisu - náhradní díl vyjde na 960 Kč bez daně a nabízejí 10% slevu, tak mi nic jiného nezbyde
 
Bohužel mám pocit, že u nové havarijky mám spoluúčast 5000 Kč ( předtím jsem měl 0). Tak si hold zaplatím 1156 Kč a mrknu co obnáší výměna, zda to svěřit servisu nebo to vyměnit sám, přední kryt je nacvakavaci, protože byl na pár místech vycvaknuty...
 
Bohužel mám pocit, že u nové havarijky mám spoluúčast 5000 Kč ( předtím jsem měl 0). Tak si hold zaplatím 1156 Kč a mrknu co obnáší výměna, zda to svěřit servisu nebo to vyměnit sám, přední kryt je nacvakavaci, protože byl na pár místech vycvaknuty...
koukal jsem ti do ACI.cz , kde většinou zrcátka z druhovýroby mají, ale CX3 je asi moc nová .....
 
Jj na CX3 toho zatím moc není. Bude to stát i s výměnou 1410 Kč... Nedá se nic dělat :( cena ve všech servisech shodná - 956 kč bez dph o_O, pouze Mazda Bošina dokáže dát slevu 10 %;) . Uvidím, koukal jsem, že se už objevují díly z bouraček a mě by stačil ten blinkr ...
 
Poslední úprava:
tak hotovo, vyměněno. Nakonec jsem jel do Mazdy na Kladně, protože to mám nejblíž http://www.vgroup.mazdadealer.cz/ a za mě spokojenost. Cena celkem 1320 kč, blinkr + výměna + umytí auta. To ,že mi navíc ještě před předáním auto umyly potěšilo. Domluvená cena byla o 100 kč vyšší, takže taky milá věc. Osobně za mne velká spokojenost a tento servis mohu doporučit. přikládam foto rozbitého blinkru
 

Přílohy

  • IMG_20160701_110222.jpg
    IMG_20160701_110222.jpg
    473,9 KB · Zobrazení: 63
  • IMG_20160701_110256.jpg
    IMG_20160701_110256.jpg
    430,7 KB · Zobrazení: 62
Mazdar, nemáte někde návod na výměnu krytu vnějších zpětných zrcátka? Chci je polepit 😉 díky Tomek
 
Mě vzala zrcátko projíždějící tramvaj. Rozbitý kryt a skrable dveře. Oprava 46.000K


😵‍💫

IMG_20230515_172045_hdr.jpg IMG_20230515_171954_hdr.jpg IMG_20230515_172008_hdr.jpg
 
Jestli to platíš ze svého tak ta částka je ferarri. Jestli ten kdo to zavinil, tak je to lambo. Prostě za ty prachy se dá udělat fůra věcí. Mám stejný auto , sem tam šrám už má ,ale za tu částku mám např. nový brzdy, krasný kola, olej v převodovce (AT) a ještě by mě zbylo. No hodně štěstí při opravě.
 
Návod na sundání krytů, je samo na netu stačí zadat. Před týdnem sem to dělal v rámci tréningu, kdyby se mě porouchali, tak ať vím co mě čeká. Jde to docela dobře cca 5min jedno. Pak jsem je prostřík, když už jsem je měl odkrytý. Asi tak.
 
Návod na sundání krytů, je samo na netu stačí zadat. Před týdnem sem to dělal v rámci tréningu, kdyby se mě porouchali, tak ať vím co mě čeká. Jde to docela dobře cca 5min jedno. Pak jsem je prostřík, když už jsem je měl odkrytý. Asi tak.
Mazdar a můžeš mi tedy napsat nebo poslat návod. Jestli to jenom docvaknu nebo musím jít pres zrcátka. díky za jakoukoliv odpověď
 
Jestli to platíš ze svého tak ta částka je ferarri. Jestli ten kdo to zavinil, tak je to lambo. Prostě za ty prachy se dá udělat fůra věcí. Mám stejný auto , sem tam šrám už má ,ale za tu částku mám např. nový brzdy, krasný kola, olej v převodovce (AT) a ještě by mě zbylo. No hodně štěstí při opravě.
Coze?
 
Mazdar a můžeš mi tedy napsat nebo poslat návod. Jestli to jenom docvaknu nebo musím jít pres zrcátka. díky za jakoukoliv odpověď
Návod najdeš. Třeba tenhle
Nejdřív zrcátko, pak uvnitř packy (2 šroubováky).Vše opatrně, chvíli si hrát, než na to přídeš... pak je to rychlí. Hlavně né moc silou, když to nejde, raději trpělivě!!, než něco urvat, nebo zlomit sklíčko.. Zkus to.

Píšeš 46 tisíc...Za to co je na fotkách? Nebo ti vypadl i motor. Asi tápu.

Píšeš 46 tisíc...Za to co je na fotkách? Nebo ti vypadl i motor. Asi tápu.
Překliknul: carlos píše 46 tisíc..
 
Back
Top