• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Opravy karoserie / laku / zakapávání

Zobrazit přílohu 26188
Jak na toto? Dá sa to svojpomocne vybastlovat alebo nechať celý diel nastrieľať? Diel už bol lakovany
Z osobní zkušenosti: Jde to rozleštit ale přechod bude pořád vidět. Za chvíli se to vrátí a bude to vypadat opět stejně a loupání laku bude pokračovat.
Nejlepší řešení (pokud na to máš peníze) je přelakování celýho dílu.
 
Tak jestli se tohle dá rozleštit, tak to si dám asi opravit všechny díry na laku :)
 
Momentálne som po kúpe auta takže finančné naatom miestom najlepšie. Skúsim to nejak zatriet a rozlestit a ak to vydrží zopár vapkovani keď našetrim dám to prestriekat. Dakujem za postrehy
 
Zdravím ve spolek,
jak už jsem psal jinde - spadl mi na auto kus oplechování ze sousedovic střechy a já teď řeším, co s tím. Seousedi spolupracují, mělo by to být nahlášeno na jejich pojišťovnu a má se mi ozvat likvidátor. Potud OK.
Rád bych s zeptal těch z vás, co jste řešili odřeniny na autě, zda je lepší nechat to přelakovat, nebo stojí za to zkusit to částečně rozleštit a ušetřit si rozebírání auta, což může mít za následek dřívější vznik vrzaní v daném místě?
Další věc je, že čerstvé škrábance jsou hezky vidět - mezitím auto zmoklo, rýhy se zašpinily nečistotami a už to tolik vidět není - rád bych auto umyl, aby to pojišťovák dobře viděl - opláchout vodou, nebo se na to vykašlat? A všeobeně, co se vám při jednání s pojišťovnou a servisem osvědčilo a čeho byste se naopak vyvarovali?
Poškozeno - pravé zadní světlo je prasklé, škrábnutý hágus, poškrábaný a lehce promáčklý pravý zadní blatník, poškrábaný spoiler, poškrábaný oblouk zadního sloupku podél skla a zadní dveře (tam je to do plechu)...
Pro posouzení připojuji fotky z dnešního rána - foceno mobilem za tmy - krom poškrábání ještě plechy nějak ohodily auto bordelem:
20200210_060625.jpg 20200210_060631.jpg přehled.jpg

Díky za případné zkušenosti.

...a ano, sere mne to dost... :mad:
 
received_661220417952870.jpeg received_540017189950345.jpeg received_539697336753472.jpeg received_888305421588519.jpeg received_1778980805569970.jpeg received_490531908550416.jpeg received_166939548056897.jpeg received_177426930189405.jpeg
Musím sa pochváliť zveladenim trochu zanedbanej GG pomocou orig. Farby za 12 euro, tmel zo sklenených vlákien 4 eura, plnic v spreji 6 euro a nejaké brusenie a lak. 2 dní práce všetky lemy, dvere a blatníky boli oranzove zvnútra aj zvonka. Je to amatérske ale najlepšie ako som vedel, škoda ,že nemám viac foto stavu pred opravou. received_620227172059372.jpeg
 
Zdravím ve spolek,
jak už jsem psal jinde - spadl mi na auto kus oplechování ze sousedovic střechy a já teď řeším, co s tím. Seousedi spolupracují, mělo by to být nahlášeno na jejich pojišťovnu a má se mi ozvat likvidátor. Potud OK.
Rád bych s zeptal těch z vás, co jste řešili odřeniny na autě, zda je lepší nechat to přelakovat, nebo stojí za to zkusit to částečně rozleštit a ušetřit si rozebírání auta, což může mít za následek dřívější vznik vrzaní v daném místě?
Další věc je, že čerstvé škrábance jsou hezky vidět - mezitím auto zmoklo, rýhy se zašpinily nečistotami a už to tolik vidět není - rád bych auto umyl, aby to pojišťovák dobře viděl - opláchout vodou, nebo se na to vykašlat? A všeobeně, co se vám při jednání s pojišťovnou a servisem osvědčilo a čeho byste se naopak vyvarovali?
Poškozeno - pravé zadní světlo je prasklé, škrábnutý hágus, poškrábaný a lehce promáčklý pravý zadní blatník, poškrábaný spoiler, poškrábaný oblouk zadního sloupku podél skla a zadní dveře (tam je to do plechu)...
Pro posouzení připojuji fotky z dnešního rána - foceno mobilem za tmy - krom poškrábání ještě plechy nějak ohodily auto bordelem:
Zobrazit přílohu 26314 Zobrazit přílohu 26315 Zobrazit přílohu 26316

Díky za případné zkušenosti.

...a ano, sere mne to dost... :mad:
Lak a blatník PDR. Světlo výměna. Je to nové auto, není o čem. Hagus výměna nebo jen výměna zadní krytky.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
Lak a blatník PDR. Světlo výměna. Je to nové auto, není o čem. Hagus výměna nebo jen výměna zadní krytky.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
Co je prosim "PDR"?

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
 
Pokud to chápu správně, tak mi doporučujete nenechat to opravit v autorizáku. Chápu to správně?

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
 
No jasně. S tím že autorizák si pozve nejdřív ďůlkaře.
Uplne bych na to nespolehal, na me predesle 6ce jsem mel po karambolu, kdy to za mnou chlapik nedobrzdil, (mimo jine) dulek v hrane/prolisu na vyku kufru. Vec, kterou dolickari bezne resi (ano, umi vytahnout i prohlou hranu). Oprava vyka (byla k tomu jeste i vymena a lakovani celeho zadniho narazniku) probehla obycejnym vykytovanim a naslednym prelakovanim. Dost me to prekvapilo...
 
To nesmíš spoléhat, ale zadat do zakázky.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
Back
Top