• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Organizér do zavazadlového prostoru

Jirka_S

člen KLANu
60
Používáte někdo něco takového?
Mám sice síť se 4 oky, co mi zbyla z Q5, ale pokukuju po něčem jiném, nějaké skládací něco, co se buď připevní suchým zipem do čalounění kufru nebo nějakým očkem do úchytů, jezdím prakticky sám a ne vždy je vhodné dávat nějaké drobnosti na zadní sedadlo nebo na zem. Možností je mnoho, používáte někdo něco takového, případná zkušenost?
 
Pokud nepoužíváš gumovou vanu v kufru tak je fajn ten organizační prvek od škodovky. Jsou to takové velké dva plastové segmenty do písmene L a kolem věci je můžeš různě ukotvit. Můžeš jich koupit i více.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Gumová vana je taková nepsana modla v Čechách. Tak to pak nic..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Nějaká inspirace třeba zde:
 
Mám tento origo Mazda organizér, má nastaviteľnú šírku a je tak vhodný na viacero typov. Ja som ho kupoval pôvodne na CX-5. Nepotrebujem ho a kľudne ho predám, ale som z SK.

Organizér Mazda.jpg
 
Zvlášť sa kupuje vrchná časť (to čo bolo na fotke sa predáva v Mazde samostatne) a zvlášť spodná časť (koľajnice), v ktorej sa organizér pohybuje, spolu som za to dal cca 200€. Všetko spolu dám teraz za 99€.
 
Já už něco pořídil na Allegru, ale díky.
Prosímtě co jsi pořídil? Mně by se na městské ježdění líbilo něco opravdu malého, skládacího, na jedno mlíko, deštník a kokos :)
Ale mám gumovou vanu a líbilo by se mi, kdyby se to dalo nějak snadno fixovat.

 
Jen pro zajímavost, gumu v kufru preferuji, jen mě vždy štvalo se s tou hmotou (originály jsou vážně kus) prát při různě děleném dnu.
Teď jsem objevil tohle (KSC2-V0-360). Ještě zkoumám dostupnost v ČR, ale konečně tam nebudou ty "zlomené boční uši" a taky půjde snadněji odkrýt jen půlka dna dle původní dělící šablony spodku...
 
Jen pro zajímavost, gumu v kufru preferuji, jen mě vždy štvalo se s tou hmotou (originály jsou vážně kus) prát při různě děleném dnu.
Teď jsem objevil tohle (KSC2-V0-360). Ještě zkoumám dostupnost v ČR, ale konečně tam nebudou ty "zlomené boční uši" a taky půjde snadněji odkrýt jen půlka dna dle původní dělící šablony spodku...
Má to jednu nevýhodičku. Pokud jsem to pochopil jsou to 4 samostatné kousky. Kdyby se mi něco trochu vylilo, tak může protéct níž. Zatím mi všechny tyto nehodičky moje celostní vanička zachytila. Vyhodil jsem ji vždy ven celou ven a osprchoval a byl klid. A v podstatě to tak vyřeší i sypký bordel.
 
Má to jednu nevýhodičku. Pokud jsem to pochopil jsou to 4 samostatné kousky. Kdyby se mi něco trochu vylilo, tak může protéct níž. Zatím mi všechny tyto nehodičky moje celostní vanička zachytila. Vyhodil jsem ji vždy ven celou ven a osprchoval a byl klid. A v podstatě to tak vyřeší i sypký bordel.
Určitě, tento extrém je mimo možnosti. Já mířím jen na mokré / zamazané věci po sportování a flexibilní přístup pod podlahy (docela velký prostor, bez rezervy).
 
Back
Top