• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Organizér zavazadlového prostoru

Kdyz tak sem dam rozmery toho z Lidlu, kterej tam celkem dobre pasuje: pudorys 35 x 19cm, vyska cca 29cm.

Muselo se to tam trochu "vnutit", jelikoz kapsa ma obdelnikovej pudorys, a ta mezera v podbehu je lichobeznik. Ale kdyz uz sem to tam narval a zatizil, drzi to pekne. Zespoda jsou dva nacvakavaci uchyty (protikusy se nalepi na ten plast) a zezadu suchej zip, kterej se prilepi o tapacirung.

Vypada to opravdu pekne, az se divim ze Mazda neco podobneho nedava standartne (nebo alespon jako prislusenstvi).
 
Ahoj,

mám dotaz na vaše řešení organizace kufru. Obyčejná síť nebo organizér na suchý zip pro mě není moc vyhovující, protože poměrně často vozím dva nákupní košíky. V jednom zdejším vlákně jsem se dočetl, že někdo instaloval do kufru výklopné háky z Octavie. Já mám Octavii jako druhé auto a tam mi tyhle háky slouží dobře. Viz https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/sklopny-hak-octavia-iii-liftback/p/5E0065191

Nemohl by mi někdo poradit, jestli tyto háky můžu namontovat i do kufru Mazdy 3, příp. poslat foto, jestli jste to někdo montoval? Možná je to debilní dotaz, ale raději se ptám, ať při instalaci neprovrtám nějaký kabel nebo tak. Předem díky za radu.
 
Ahoj,

mám dotaz na vaše řešení organizace kufru. Obyčejná síť nebo organizér na suchý zip pro mě není moc vyhovující, protože poměrně často vozím dva nákupní košíky. V jednom zdejším vlákně jsem se dočetl, že někdo instaloval do kufru výklopné háky z Octavie. Já mám Octavii jako druhé auto a tam mi tyhle háky slouží dobře. Viz https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/sklopny-hak-octavia-iii-liftback/p/5E0065191

Nemohl by mi někdo poradit, jestli tyto háky můžu namontovat i do kufru Mazdy 3, příp. poslat foto, jestli jste to někdo montoval? Možná je to debilní dotaz, ale raději se ptám, ať při instalaci neprovrtám nějaký kabel nebo tak. Předem díky za radu.
Pokud nejsou z plastu tak bych to zkusil taky. Jinak jsem ale viděl ještě nedávno ty origo výklopné plastové do mazdy 3 na německém amazonu za 500 Kč.
 
A máš odkaz na ty originál výklopné Mazda?
Já tedy nic extra nenašel..
Dal bych je taky.
Aktuálně používám organizer listy od škoda na gumové vany ale to není ono.
Budu brzo sundavat kvůli tlumení a led blinkrum ty plastové boky v kufru tak bych to tam rovnou loupnul.
Diky

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Dneska jsem konečně vyřešil instalaci těch škodováckých háků (viz můj post výše) do kufru a osobně jsem dost spokojený. Foto posílám v příloze a níže taky stručný popis, kdyby mě někdo třeba chtěl okopírovat.

Potřeboval jsem háky dát kvůli uchycení tašek a madel nákupních košíků co nejvýš, takže nakonec se jako v podstatě jediné rozumné místo ukázalo v oplastování mezi osvětlením kufru a hranou, která drží plato. Sice jsem si kvůli tomu částečně zablokoval světlo v kufru, to mi ale u hatchbacku stejně přijde celkem na nic (a kdybych jó vidět potřeboval, tak ten hák se dá vyklopit směrem od světla).

Pro jistotu jsem ty plasty nejdříve sundal, abych se ujistil, že tam nevedou žádné kabely nebo něco podobného. A ukázalo se, že za oplastováním je další plast, který má v sobě ideální výlisek (na fotce vyznačeno zeleně), do kterého se pěkně schovají hmoždinky. Použil jsem sádrokartonářské hmoždiny, na nich jsem jenom ohnul háčky (ty se do plastu nezaryjou) a šlo se na věc. Díky tomu, jak je ta hmoždinka koncipovaná, si myslím, že s běžným nákupem to absolutně nebude mít problém, přestože to vlastně drží jenom ten vnitřní plast. Samozřejmě ale nepočítám s tím, že bych na to něco těžkého věšel.

IMG_20210704_112858685.jpg IMG_20210704_112355747.jpg IMG_20210704_112351480.jpg IMG_20210704_111730016.jpg IMG_20210704_104750151.jpg IMG_20210703_105132612~2.jpg
 
Back
Top