• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Osram Blue Boost H7 12v 80w

Orel

člen KLANu
67
Ahoj někdo zkoušel tam dát H7 cool blue Boost H7 80PX26d?konec konců teď je tam montuji ?jen mě trochu zarazilo až 5000 Kelvinu.? Není vhodné pro provoz na veřejných komunikaci. ?
Zkoušel to někdo a má zkušenosti?
 
potkavacky jsou hlavni svetla, tam bych se na to vykaslal...za mokra budes videt uplny ho...
mam tam nightbreakery a spokojenost, jak svitivost tak barva...
cool blue jsem mel chvili v led v parkovackach...vypadalo to celkem dobre ale casem se vypalily
 
Ja jsem nightbreakery vymenil za PIAA Hyper Arros 3900K H7 a maximalni spokojenost. Pocitove sviti minimalne stejne dobre a hlavne uz ted sviti vyrazne dele.
 
potkavacky jsou hlavni svetla, tam bych se na to vykaslal...za mokra budes videt uplny ho...
mam tam nightbreakery a spokojenost, jak svitivost tak barva...
cool blue jsem mel chvili v led v parkovackach...vypadalo to celkem dobre ale casem se vypalily
Ok jak jsem pochopil tak ty světla mám asi na měsíc ? takže pak zkusím ty night breakery ? děkuji ?
 
po tech jsem taky koukal ?
nightbreakery mam uz asi 2-3 roky a furt zijou...asi tim ze mam dodelany denni sviceni
Jo, tak to bude tim skoro urcite. U me nevydrzely ani rok (10t km). Docela zklamani, na aute predtim (Colt) jsem mel H4ky a tam jsem byl s nightbreakery spokojeny, u H7 mi ta zivotnost prisla fakt kratka
 
Boosty jsou skvělé z pohledu designu - nejbělejší žárovka s ucházejícím výkonem (oproti čínským loupajícím se modrým žárovkám, kterým přes modrý nátěr neprojde pomalu světlo :) ).
Ale výkonově jsou na tom stejně jako běžné žárovky. Na trhu jsou určitě silnější žárovky, jak je psáno výše ;)

Foto přímo na autě například zde:

Více info o halogenových žárovkách různých modelů například zde:
 
Back
Top