• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Osvětlení ovládacího panelu v řidičovych dveřích

Tomáš Lyčka

výkonný člen KLANu
202
Ahoj. Nefunguje mi osvětlení tlačítek stahování dveří. (Strana řidiče)
Krom jednoho tlačítka a to okna řidiče
Takhle by se to mělo chovat při zamknuti ovládání ostatních oken.
Mě to takhle ale funguje stále.
Nesetkal už se s tím někdo?
 
Šetření nákladů - bohužel standard a svítí jen jedno (aspoň u předFL)
 
potvrzuju, že to tak fakt je. Už od FL GH ..... zhulenost :) Ale nijak mi to z minulého auta ani nechybí, mačkám po paměti
 
S tím podsvícením tě naprosto chápu ... já se už vyzuřil u MAZDA 6 - II (GH) a naštěstí teď u MAZDA 6 - III (GL) to svítí, tak jak rozum praví.
 
To snad nee.
Mám revolution top výbavu.a setrili na 3ks led jo?
Podsvieteny je obycajne iba ovladac, ktory riadi iba automat - jednodotykove stahovanie okien. je to taky japan standard.
A nesetrili na 3 LED-kach, montuju rovnaky panel do vsetkych aut od vybavy emotion - az po revolution top.
 
Zdravím borci,
Chtěl bych se zeptat, jestli je normální, ze mi na panelu ovládání oken u ridicovych dveri svítí jen tlacitka na stahovani ale nesviti zrcadka, sklapeni zrcatek a vypínání zadnich oken v rámci stahovani. Mám dohem, ze to.bylo funkční, když jsem.auto poridil. r.v. 2017. Děkuji. A.
 
Zdravím borci,
Chtěl bych se zeptat, jestli je normální, ze mi na panelu ovládání oken u ridicovych dveri svítí jen tlacitka na stahovani ale nesviti zrcadka, sklapeni zrcatek a vypínání zadnich oken v rámci stahovani. Mám dohem, ze to.bylo funkční, když jsem.auto poridil. r.v. 2017. Děkuji. A.

Mě taky ne, auto mám týden, některé japonské standardy jsou mimo mojí logiku, ale neměnil bych, jízda vše vynahradí
 
Hm, ale ten v tom návodu je dle mě jen ukázka jak dopájet LED + Odpory pro spínače stahování oken a ne pro spínač zrcátek a vypínyč stahování .....
 
Hm, ale ten v tom návodu je dle mě jen ukázka jak dopájet LED + Odpory pro spínače stahování oken a ne pro spínač zrcátek a vypínyč stahování .....
To ano. Zbytek asi nejde. Kouknu až se do toho pustím

Jsem koukal, že zbytek tlačítek není prosvětlený. Takže ani nikdy svítit nemůžou
 
Řekl bych že Velká škoda z vzhledové stránky. I když si stahuji okna podle hmatu.
 
Není to velká škoda, je to pěkně trapné a vývojář z Japonka je pěkný TYDYT ....
 
Back
Top