• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OUT

No to teda jo, by me zajimalo co ho tak nasralo

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Čert ví o co tam šlo. Nevím co měl v plánu ten dement s plynovkou, či kapslíkovkou nebo co to bylo. A ten druhej vocas v čepici, cheap shot zezadu pak magora téměř shodil na zem a pak sbírá ten ichtyl čepici po zemi, místo toho aby ho zasypal ránama a neutralizoval?! K smíchu. Zajímalo by mě, jak by se policajti a hlavně soudce postavil k tomu, kdyby toho agresivního rapla ten řidič zhasnul. Obávám se, že by skončil v base na pěknejch pár let pro nepřiměřenou obranu.
Ty hovadka v talaru si bohužel jaksi neuvědomí, že takovýhle agresivní hovado je schopný někomu dupat na hlavu dokud nevypustí duši...
 
Docela mu to auto pekne drzelo na tom mokru, jen ty obrubniky trosku klouzaly. Asi umi ;). Kdyz jsem to pustil, tak jsem si nemyslel, ze to zkouknu cele, ale ... zkouknul, poctive.
 
v sérii to má 500 kobyl na zadku, tohle bude o řád jinde - nechápu jak to udrží na mokrym Nordschleife
 
Vcera jsem se stavil v Tescu Letnany (Praha) a kdyz jsem vychazel ven, tak jsem videl z jednoho mista celkem 3x GJ kombi v Soul Red. Tak uz jsem si rikal, jestli to neni trapny :cool:.
 
Pneumatiky co fungujou v závodnim režimu na vodě jsou úplně někde jinde než obyč pneu kde do všeho opět zasahujou ekoteroristi ;) taky ta cenovka v řádech desítek tisíc za gumu vypovídá :D
 
Jedna vec jsou ekoteroristi, zase na druhou stranu se nam obcas hodi, ze nam vydrzi pneumatiky dele, jak treba 200 km :D.
To sice jo ale v závodnim tempu zničíš za 200km i normální pneumatiky (osobně vyzkoušeno) :D Vlastně když to tak vemu, tak v závodnim tempu zničíš normální pneu ještě rychlejš než ty závodní :D

Ale vesměs běžný pneumatiky jsou jeden velkej kompromis ať už jde o životnost, grip, pevnost bočnic, hlučnost, pohodlí, cenu atd. atd.
 
Back
Top