• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OUT

to zas někdo objevil Ameriku :D

Tátovi takhle před pár lety přímo před očima otevřeli čorkaři OctII. . Projížděli autem po parkovišti, notebook na klíně, vysílali signály a čekali, které auto zabliká .... a to nám mezitím doba poměrně dost technologicky pokročila ....
 
Chci se zeptat, nemáte někdo doma na půjčení mýtnou krabičku na chorvatsko HAC?
 
Chci se zeptat, nemáte někdo doma na půjčení mýtnou krabičku na chorvatsko HAC?
Ahoj, ENC krabičku nemám, ale vřele doporučuju, pokud jedeš někam nahoru Rijeka atd., tak jeď přes slovinsko z dálnice sjet Postojna a na hraniční přechod Rupa. Cenově to vyjde na stejno-teda pokud bys objížděl slovinskou dálnici, jinak i ušetříš.
Zvlášť pokud jedeš klasika v pátek na noc-nikdy víc....... S ENC to bude lepší, ale i tak si tam počkáš
 
Chci se zeptat, nemáte někdo doma na půjčení mýtnou krabičku na chorvatsko HAC?

Čau, pokud pojedeš jen tam a zpět tak se ti to asi moc nevyplatí.., taky jsem o tom před 14 dny přemýšlel ale nakonec jsem platil hotově ( hned na první mě natáhly o 30 kun:mad::mad: ). Pokud však jezdíš každý rok a jezdíš tam dost tak se pochopitelně vyplatí ( má životnost tuším 5 let , co jsem se dočetl ),

Já jel v sobotu ráno ve 4:00 a naprostá pohoda bez čekání, ale přes Maďarsko.;)
 
V hotovosti nikdy. V Chorvátsku treba za diaľnice platit kartou väčšinou je to celkom vpravo. Každoročne obchádzam niekoľko kilometrovú kolónu aút co čakajú na hotovosť a nechápem prečo sa ľudia nepoučia. Minimálne ked ideš spat tak pri Zagrebu sa daj a cely cas drž vpravo a chod na karty a plynule prejdes cez mitnicu.
 
Ok, díky, no já pojedu přes slovinsko po okreskách a pak hranice s chorvatskem Macejl, dál směr Zagreb a na Makarskou. Chci koupit mýto, protože 14dní po mě tam mají jet rodiče.
 
Nemáte někdo nějakej tip na levné ubytování pro dva v Praze na tento víkend? Nejlépe Troja a okolí?
Požadavky jsou akorát koupelna na pokoji+rozumná čistota...
Díky :D
 
Dneska jsem projížděl Zlínem a byla tam nehoda. Kamion to opřel z boku do osobaku. Jen ten osobak byla Mazda 6 (ne ta nova) a seděli v ni dvě holky. Celej levý bok byl docela na sracku. Ale asi se nikomu nic nestalo, naštěstí. Jen to odnesla chudera Mazda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Back
Top