• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OUT

Tony Hawk dal v 48 letech air 900 stupňů. Je to největší borec, poprvé to dal před 17ti lety a za ta léta to dokázalo jen nemnoho skejťáků...klobouček ...

 
starý , známý crash test Focusu do pevné překážky ve 200km/h .... pokaždý to dokoukám do konce :-/

 
a když jsme u těch crashtestů... jak si asi povede amerika z roku 1959 proti moderní sestřičce...? taky au au

 
a když jsme u těch crashtestů... jak si asi povede amerika z roku 1959 proti moderní sestřičce...? taky au au

Bych čekal, že starej kousek na rámu vydrží víc, ale je pravda, že ten rám neni tak silnej a zbytek je na něm jen ložený, oproti dnešním samonosným kastlím. Mám na mysli chování karoserie, ne aktivní bezpečnostní prvky.
 
Další ze zajímavejch Crash Testů v dnešní době ucpanejch silnic a kolon je crash test zadní části návěsů kamionů. Jen málokterej obstál:
 
Jooo tenkrat sehnat prkno s designem Hawka nebo Hosoie.... A loziska do skejtu jsme si pujcovali ze dveri tramvaje, doted mam jizvu od prerezanejch slach na prste.....
 
Ja si to predstavujem asi takto mam ruku na volante a ladim si rádio alebo hudbu a auto zatáča samé ale ked je treba hned reagujem. To co stvárajú ľudia sa nedá nazvať inak ako hazardovaní so životom seba a iných. Trestať netreba Teslu ale týchto bláznov
Aj Mazda ma samočinne brzdenie ale nebudem skúšať ci funguje tak ze si založím ruky v kolóne a čakám ci zabrzdi a ked nie budem sa sťažovať.
 
Funguje, uz jsem mel tu cest vyzkouset zadni i predni brzdeni. Pri couvani to zabrzdilo presne, kdyz jsem sel zmacknout brzdu a predni zareagovalo pri prijezdu k zavore u parkoviste. Ale moc brzo, jeste jsem nedosahl na listecek! Ten za mnou si musel klepat na celo :D.
 
zdar, nevím kam to napsat , tak to dám sem. Chci se zeptat jakou používáte nabíječku na mobil do auta, popř. nějaký dobrý tip. Chci koupit něco s dvouma USB výstupama 2,1 A a 1 A a nějaký šikovný kabel ( alespoň 1 m ) . Zatím jsem pročetl různé recenze, ale nic jsem nevybral, tak dám raději na osobní zkušenosti ...
 
zdar, nevím kam to napsat , tak to dám sem. Chci se zeptat jakou používáte nabíječku na mobil do auta, popř. nějaký dobrý tip. Chci koupit něco s dvouma USB výstupama 2,1 A a 1 A a nějaký šikovný kabel ( alespoň 1 m ) . Zatím jsem pročetl různé recenze, ale nic jsem nevybral, tak dám raději na osobní zkušenosti ...
Ahoj,

kabel se mi osvědčil značky PortaPow - http://www.portablepowersupplies.co.uk/ měl by být hodně propustný a tak nebrzdit výkonnou nabíječku...
 
Back
Top