• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OUT

Taky jsem jednu míval než mě na ní sestřelil borec autem,co mě nedal přednost.?Škoda že jsme na svatbě asi bych se stavil.?
 
V MX-5 jsem našel tenhle podivnej tentononc.Tuším co to je,ale nemám páru jak se to používá.Máte s tím někdo zkušenost??

Screenshot_2022-08-17-20-13-41-56_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
 
Obmotáš okolo baterie a pak jde lehce vyndat a i zandat z/do auta. Ale jestli máš už baterku s madýlkem, tak je ti to k ničemu.
Díky @Max6 , tušil jsem, že to tak nějak funguje,ale při velikosti té baterky mě to přijde celkem zbytečně.?
 
Jo, je taková kapesní:)
Ale zase v tom kastliku je utopená a bez madla se vyndava špatně ;)
Kdyby jsi měl NA, tak to nepotřebuješ ani na baterku bez madla:D
Díky @Max6 , tušil jsem, že to tak nějak funguje,ale při velikosti té baterky mě to přijde celkem zbytečně.?
 
Jo, je taková kapesní:)
Ale zase v tom kastliku je utopená a bez madla se vyndava špatně ;)
Kdyby jsi měl NA, tak to nepotřebuješ ani na baterku bez madla:D
Je pravda, že jsem ji ještě nevyndával.Třeba to jednou ocením.?I když vůbec netuším jak se to v tom kastlíku může navlékat.?
 
Vadí vám, že při nákupu v zahraničí nebo na zahraničním e-shopu při platbě kartou vydanou vaší bankou platíte navíc kurzový rozdíl, tj. většinou více než 3% z placené částky navíc oproti středovému kurzu konkrétní měny? Taky mi to dlouho vadilo, ale už ten problém nemám, platím pouze středovým kurzem. Používám kartu MasterCard fintechu CURVE, na kterou mám v mobilní apce navázánu svou kartu VISA z Komerční banky.

Sign up to Curve using my link to get a £5 welcome gift. ? https://www.curve.com/join#NQA7Q48D

Případné bližší info v SZ.
 
Kolik davaj za novyho zakaznika? Revolut to loni zvednul na litr… (vyhody skoro stejny, jen to nefunguje jen jako meziclanek)
 
5 £ pro oba. Jo, je to podobný jako Revolut, s tím rozdílem, že nemusíš nikam posílat peníze. Používám to už pár let a spokojenost.
 
Ahoj, nějak se mě drolí tapec pod plastovým krytem motoru (MX5 NC).Mám to vyrvat a nechat to tak,nebo to něčím nahradit? Popřípadě čím?Sype se z toho bordel.Diky za radu.?

IMG20221013075238.jpg
 
Back
Top