• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín P0661

janec007

člen KLANu
49
Mazdar
Má někdo zkušenost
P0661
Řídící obvod regulačního ventilu sacího potrubí
1 řada válců -nizky signál
Mazda 6 2.5MZR wagon
Díky za reakce
 
A to souvisí s tímto ?


Respektive ty jsi s tím před touto chybou něco dělal, nebo nedělal, nebo jak ?
 
To je příliš stručná odpověď. Já jsem se ptal, jestli ta závada souvisí s tím tématem. To znamená, že jsem se ptal, jestli se to vyčistilo a pokud ano, jestli ta chyba vyskočila po čištění EGRu. Zatím to teda vypadá, že ano, ale nechci teoretizovat, takže by to chtělo kloudnou odpověď. Ale skoro bych řekl, že jsi něco zapomněl zapojit zpět..
 
Poslední úprava:
Ano
Po vyčištění egru to naskočilo
To je právě divný ,vše sem zapojil zpět jak bylo právě
 
To není EGR ale jeden z ventilů, který ovládá klapky v sacím potrubí. Jsou tam dva, jeden pro vířivé klapky a jeden pro klapky proměnné délky sání.
 
Ano
Díval sem se
Takový 2 konektory ,a vypadá to že jeden z nich je mrtvé
Podle diagnostiky ten blíž k čelu
 
Nevíš jaké to bude mít příznaky ?když ten ventil bude špatnej
Ztráta výkonu ,pocukavani za jízdy ?je to možné ?nějaká souvislost z chybou P0421 účinnost katalyzátoru pod prahovou hodnotou ,?díky za reakce
 
Ono to pravděpodobně ani moc nepoznáš. S tou druhou chybou to nemá nic společného. Nejlépe tu druhou chybu vypnout přes diagnostiku. Na emisích to bude procházet jen ten systém je nastaven příliš citlivě.
 
Nevíš prosím tě jak je to ještě řešeny tady u té motorizace s palivovým filtrem
Slyšel sem že je součástí čerpadla
Řeší se výměna ?díky za odpověď
 
Back
Top