1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Čtvrtá série MazdaKlan polo triček a softshell bund

  Ahoj Host, chtěli bychom tě upozornit, že se plánuje další dovýroba kvalitních polo triček (pánských i dámských) a softshell bund s decentním logem a barvami MazdaKlan. Více informací...

 3. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

  Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Převodovka a spojka MPV (LW)

Diskuzi v 'Demio, Premacy, MPV, Tribute a Xedos 6/9' zahájil S4C, 14. 11. 2017 v 04:38.

 1. S4C

  S4C nový člen

  4
  3
  3
  Dobrý den přátelé a mistři této značky.
  Rád bych zjistil zda je možné použít pro vůz Mazda MPV (LW 2003) s motorem 2.0 RF5C převodovku a spojku vč. setrvačníku z vozu Mazda 6 (GY 2003) s motorem 2.0 RF5C.

  Motory jsou identické jak vnitřnostmi, tak i vzhledově a výkonově. Jedná se o 100 kW variantu a 5-ti stupňovou převodovku. Všem děkuji za pomoc.
   
 2. S4C

  S4C nový člen

  4
  3
  3
  Nakonec jsem byl nucen volat na místa znalců oboru a pro informaci doplňuji, že převodovka je naprosto jiná ale spojka a setrvačník totožné. Kdyby někdo hledal tuto informaci :)
   
  Vitus a shr3k se to líbí.

Sdílet tuto stránku