• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

brzdy Přibržděná kola

Petr :)

člen KLANu
32
Zdravím, dneska jsem přezouval svoji 5 CW a zdá se mi že mám přibržděná zadní kola. Protočit zadní kola jde o dost hůř než přední, po roztočení předního udělá otáčku a půl, zadní sotva půl otáčky. Neřešil náhodou někdo podobný problém, na co se podívat co zkontrolovat než se vydám do servisu? Děkuji
 
Rozobrat a vycistit brzdy. Nevracaju sa ti platnicky. Neviem ako sa to odborne vola - znecistene alebo pridrete tycky vedenia trmena brzdy. Robilo mi to bezne na Mazde 6 GG , dokonca aj vpredu.
 
Možno sa mýlim, ale nehovorí sa tomu aj "prilepená brzdná doska" ? U niektorých aut je to chronická choroba. Brzdy hrdzavejú, keď auto nejazdí. Čistenie bŕzd sa odporúča po zimnej sezóne, kedy sa tam dostáva najviac nečistôt a soľ.
 
Back
Top