• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Problémy s AdBlue

Mnoho stárnoucích CX-7 má problémy s AdBlue, ať už s jednotkou řízení vstřikování, s čerpadlem (snímač hladiny) nebo s vyhříváním. Někomu pomůže výměna čerpadla, nebo vyhřívání, komplet stojí cca 40000 Kč. Existují i různé opravné kity
https://www.ebay.com/itm/XeMODeX-DEF-SCR-Urea-Tank-Repair-Kit-for-Mazda-CX-7-Diesel-/132401475651
Další alternativou je vypnutí celého systému vstřikování močoviny v řídící jednotce motoru, což je řešení za zlomek ceny (cca 2 hodiny práce).

Doplnění AdBlue
Tabulka DTC
Ahojte, vie mi niekto poradiť ako vyriešiť problém s SCR malfunction? Teda okrem výmeny celej nádržky ?. Ďakujem
 
Dnešní návštěva u @shr3k proběhla opravdu úžasně. Jsem velmi spokojen, problém vyřešen, Adblue + EGR vypnuté, skvělá práce, motor šlape bezvadně. Tímto Shr3kovi moc děkuji
 
Dnes, po rychlé dohodě, proběhlo setkání se @shr3kem. Během chvíle vyřešil problém s ADblue +EGR. Auto po cestě z Prahy jelo jako japonské dráhy, ale hlavně přístrojovka nesvítila jako vánoční stromek :). Velké díky @shr3kovi.
 
Není problém s EGR na technický?Slyšel jsem že udajně mají (budou mít) nějakou vyfikundaci,která pozná EGR Off
 
Není problém s EGR na technický?Slyšel jsem že udajně mají (budou mít) nějakou vyfikundaci,která pozná EGR Off
No když tu EGR záslepku vystavíš na odiv, tak je pochopitelně vidět, na to nepotřebují vyfikundaci.
 
Dnes, po rychlé dohodě, proběhlo setkání se @shr3kem. Během chvíle vyřešil problém s ADblue +EGR. Auto po cestě z Prahy jelo jako japonské dráhy, ale hlavně přístrojovka nesvítila jako vánoční stromek :). Velké díky @shr3kovi.
Taky jsem řešil stejně a rok naprosto v pohodě. Díky Sh3kovi:)
 
Mnoho stárnoucích CX-7 má problémy s AdBlue, ať už s jednotkou řízení vstřikování, s čerpadlem (snímač hladiny) nebo s vyhříváním. Někomu pomůže výměna čerpadla, nebo vyhřívání, komplet stojí cca 40000 Kč. Existují i různé opravné kity
https://www.ebay.com/itm/XeMODeX-DEF-SCR-Urea-Tank-Repair-Kit-for-Mazda-CX-7-Diesel-/132401475651
Další alternativou je vypnutí celého systému vstřikování močoviny v řídící jednotce motoru, což je řešení za zlomek ceny (cca 2 hodiny práce).

Doplnění AdBlue
Tabulka DTC
Dobrý den, mám mazdu cx7 2.2D 2013, problém je v AdBlue nádrž dolitá a stále dojezd 830km, šlo by se a Váma domluvit na opravě?
 
Ahoj,taky se stavím do fronty, pokud možno prosím poslat info mail na: Lansky(at)alky.cz
Díky!
 

Podobná vlákna

Back
Top