• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Problémy s AdBlue

Mám svojí, Forscan.

Hodil bych foto ale pres mobil to asi nejde.

Shr3k by mi mohl pomoci
 
Poslední úprava moderátorem:
Ahoj, mám zase problém s adblue... :( na displeji byli 2 bubliny a pak mi to napsalo, dojezd 830 a rovnou se rozvítila konrolka motoru s kontrolkou adblue, při nastartování problema SCR. Hned jsem dolil 5 litrů ale pořád to svítilo... po 200 Km najetý to přestalo svíti a blikat a vše se zdálo v pořádku a 4 bubliny na displeji... Ale pořád se to takto opakuje jednou vše ok nebo kontrolky adblue s kontrolkou motoru... Dneska na diagnostice chyba P203D (vysoká úrověň obvodu snímače úrovně redukčního činidla A ). Chybu vymazal chvíli vše zase ok a 30 km zase stejný problém...

Prosím co to přesně je a případná oprava? v servisu fakt moc o tom nevědí.

Díky, moc
 
Vo vnutry nadrze je valec ktory ma 3 senzory je to jedna suciastka vsetko spolu, stoji to 450€ + praca za robotu....pri tvojom zaujme diel viem dodať nový....
 
Zdar Borci,
pořídil jsem první CX-7 a po pár kilometrech mi to píše vždy při startu Low Adblue level - hybaj do servisu (dojezd 2300km). Tak jsem jej pod rezervou doplnil sám na pumpě ale dojezd se stále zkracuje a kontrolka stále svítí. Poradil by mi prosím někdo co s tím? Potřebuji ještě nějaký restart? Pomohlo by odpojit baterii?
Díky moc.
 
Dobrý den, jsem tady nový a již nějaký čas sleduji Vaše diskuze týkající se problémy s ADBLUE u Mazdy CX 7 2.2, můj syn tuto Mazdu vlastní a má stejné problémy,
já sám jsem měl několik Mazd 6 v dieselu i RX 8, bohužel u poslední 6 jsem měl veliké problémy s DPF, a tak jsem na Mazdy částečně zanevřel, můj syn, ale věděl, že
Jsem měl Mazdy rád, tak si ji také pořídil, ale k věci s ADBLUE u té CX 7,
velice mě zaujal pán vedený jako shr3k, který ví o čem píše, velice rád bych na něho získal kontakt, vím, že by nám mohl pomoci, děkuji všem, za jakékoliv informace,
přeji Vám všem Mazďákům super rok 2022 a lepší než tento...
Zdravím od Turnova
 
Zdar Borci,
pořídil jsem první CX-7 a po pár kilometrech mi to píše vždy při startu Low Adblue level - hybaj do servisu (dojezd 2300km). Tak jsem jej pod rezervou doplnil sám na pumpě ale dojezd se stále zkracuje a kontrolka stále svítí. Poradil by mi prosím někdo co s tím? Potřebuji ještě nějaký restart? Pomohlo by odpojit baterii?
Díky moc.
Postup inicializace je v odkazu v prvním příspěvku tohoto tématu.
 
Postup inicializace je v odkazu v prvním příspěvku tohoto tématu.
Ahoj, moc díky, jen prosím objasnit některé z kroků inicializace:

2. Verify the remaining AdBlue® distance-to-empty. -
• Remaining distance-to-empty is 50 km {31 mile} or less
Mám tedy s inicializací počkat až mi bude dojezd Adblue ukazovat méně než 50km?

Díky moc.
 
Ne, nic takového tam přece není. Je tam postup, když AdBlue ukazuje více než 50 (=Condition other than the above) a méně než 50 km.
 
Dnes jsem byl se synem u Shr3ka, odblokoval Ad blue a zvýšil výkon motoru jak slíbil, díky :) ,
za super cenu ...
 

Podobná vlákna

Back
Top