• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Problémy s AdBlue

Tak a hotovo, po návštěvě u shr3ka vyřazeno AdBlue, egr a zvýšen výkon, což bylo cestou zpět opravdu znát, omládl jsem o dvacet let :joy:, no prostě super, doporučuji. ať si ty eko vychytávky strčej do ...... Za mě velká paráda a děkuji.
 
Tak a hotovo, po návštěvě u shr3ka vyřazeno AdBlue, egr a zvýšen výkon, což bylo cestou zpět opravdu znát, omládl jsem o dvacet let :joy:, no prostě super, doporučuji. ať si ty eko vychytávky strčej do ...... Za mě velká paráda a děkuji.
Záslepka od polských TURBO WORKS:
 
Zdravím, mám stejný problém na moji cx7. Dokázal by mi někdo pomoct? Adblue 830km dojezd. Děkuji
 
Tak a hotovo, po návštěvě u shr3ka vyřazeno AdBlue, egr a zvýšen výkon, což bylo cestou zpět opravdu znát, omládl jsem o dvacet let :joy:, no prostě super, doporučuji. ať si ty eko vychytávky strčej do ...... Za mě velká paráda a děkuji.
Zdravím ! Mám stejný problém u CX 7- 2,2D, r. 2013, píše to chybu P20B9, chtěl bych se zeptat na kolik to “odstranění” cca vyjde, případně jsem se ještě někde dočetl, ze to může být “přimrzlým” čidlem v Adblue, právě ze se mi to rozsvitilo až teď, když bylo -10..?
24FD5CA0-52DD-4BA3-8EB1-763BBE377E5D.jpeg
 
Poslední úprava moderátorem:
Zdravím ! Mám stejný problém u CX 7- 2,2D, r. 2013, píše to chybu P20B9, chtěl bych se zeptat na kolik to “odstranění” cca vyjde, případně jsem se ještě někde dočetl, ze to může být “přimrzlým” čidlem v Adblue, právě ze se mi to rozsvitilo až teď, když bylo -10..?
Zobrazit přílohu 38616
Ceny úprav ŘJ viz ceník v https://www.mazdaklan.cz/threads/od...iptuning-i-pro-rf-r2-lf-l5-l3-a-ostatni.4113/. To je vyloženě vyhřívání nádrže, žádné čidlo, ostatně je to tam napsané. Dále může být v jeteli typicky hladinoměr, vstřikovač a senzor NOx (ne tento případ).
 
Měl jsem stejné problémy jako řada z vás. Svítící kontrolka AdBlue, dojezd 830 km, svítící kontrolka DPF atd. Po návštěvě u shr3k, kterému tímto děkuji za perfektně odvedenou práci, zase jezdím bez problémů. Navíc mi řekl, kde je chyba, v čem je problém. Všem, kteří mají podobné problémy, vřele doporučuji.
Standa
 
Ahoj,
dá se zjistit např. Forscanem, že je adblue vypnuté? Mám půl roku CX7, na přístrojovce jedna “kostička”, nádržka na adblue plná, v podběhu klasicky vyvedeny dva piny na žárovku, adblue neubývá, žádné chybové hlášky, najeto na tenhle stav 4000 km.
 
Pokud je SCR vypnuté, nebude vidět ani SCR jednotka na canbus, ForScan ji nenajde.

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
Pokud je SCR vypnuté, nebude vidět ani SCR jednotka na canbus, ForScan ji nenajde.

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
Tak je tedy v mém autě vypnutá,Forscan ji nevidí. Vypadá to že žarovkou nekdo řešil první závadu až pak vypnul SCR.

Děkuji za informaci
 
Zdravim tady tahle chyba se mi ukazuje cca co mesic... odpocet 830 km..asi problem adblue... muzu take poprosit o kontaktování od shreka... popřípadě nechat to i softwarové odpojit a treba i neco vic poladit.... prvni kontakt může byt na email manson17@seznam.cz....diky
 
Potřebuji poradit, začal mě blikat problém s ad blue spolu se symbolem motoru, a na ukazateli ad blue mi zmizely všechny čtyři symboly a je tam dojezd 830km. Zkusil jsem načíst OBD a vymazat chybové hlášení, bohužel mi to napsalo že nelze.

Dotaz na shr3k, měl bych zájem o blokaci ad blue. Prosím o zprávu do schránky. Děkuji
 
Dobrý den,
mohla bych poprosit, zda mě někdo může kontaktovat ohledně vyřešení problému s adblue? Na diagnostice v Mazde vyšly teď dvě chyby - první vyhřívání adblue a nabídnuta oprava za 15tis Kč. A druhá, volnější rozvodový řetěz na 11%
Auto je na Vysočině. Prosím zda by mě někdo kontaktoval a primárně poradil s řešením adblue. CX7, najeto 17tis km. Děkuji
 

Podobná vlákna

Back
Top