1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Čtvrtá série MazdaKlan polo triček a softshell bund

Ahoj Host, chtěli bychom tě upozornit, že se plánuje další dovýroba kvalitních polo triček (pánských i dámských) a softshell bund s decentním logem a barvami MazdaKlan. Více informací...

3. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

diesel Problémy s reklamací dieselu u Auto Jeremiášova (ředění oleje)

Diskuzi v 'Mazda6 (GJ/GL)' zahájil Byvaly Mazdak, 12. 3. 2017.

Co s tímto tématem?

1. Nechat tu ostudu tak, jak je, ať si každý udělá obrázek

68,0%
  2. Rozdělit příspěvky na diskuzi o faktech a flamewar - vyčistit tento Augiášův chlév jak ten Herkules

8,0%
  3. Zamknout definitivně a poslouchat kecy o cenzuře

24,0%
Stav tématu:
Neotevřít pro další odpovědi.
  1. Byvaly Mazdak

Byvaly Mazdak člen KLANu

101
    6
    18
    Zdravím, není tu někdo komu dluží peníze Auto Jeremiášova? JEDEN VELKÝ PODVOD. STAČÍ NAVŠTIVIT OR.

Poslední úprava: 24. 3. 2017
  2. dJn3o

dJn3o výkonný člen KLANu

640
    171
    43
    Ehmmm? Nějak jsem nepochopil souvislost s odkazem na MC?

3. Byvaly Mazdak

Byvaly Mazdak člen KLANu

101
    6
    18
    Auto Jeremiášova prodává mimo jiné taky Mazdy. Nepatři to sem?

shr3k se to líbí.
  4. dJn3o

dJn3o výkonný člen KLANu

640
    171
    43
  5. vladas75

vladas75 rodinný člen KLANu

773
    407
    63
    na MC už nemají oběti na banány, tak si sem dávají reklamu :D. taky nechápu smysl odkazu, dotazu, vlákna .....

6. Byvaly Mazdak

Byvaly Mazdak člen KLANu

101
    6
    18
    Přesně tak. Pochybný prodejce, navíc na MC vládne těžká cenzura.
    To jsem popletl. Kopíroval jsem to z MC kde jsem dostal banán :)

7. MildaMPS

MildaMPS rodinný člen KLANu

532
    311
    63
    Tam se na banány nemusí stát ani fronta :D

8. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
    Já to celkem chápu. On je někomu něco dlužný? Jako složené zálohy a nedodaná auta?

9. Byvaly Mazdak

Byvaly Mazdak člen KLANu

101
    6
    18
    Na mazadaclub.cz jsem dostal banán :) Proč?
    Dobrý den. Obdržel jsem od vás (Auto Jeremiášova) děkovnou sms za využívání vašich služeb. Bohužel musím konstatovat ze s vašimi službami jsem hrubě nespokojen. 3x me vezla odtahová služba do servisu i když je auto v záruce. Za nehoráznou drzost považuji to ze jste si nechali zaplatit výměnu oleje a v předávacím protokolu je napsán důvod výměny - znehodnocení oleje!! JIŽ POTŘETÍ!! Vlastně 4x. Poprvé jste to maskovali svolá vačkou kvůli brzdám a vyměnili jste olej. Nové auto mělo najeto 15.000km!! Auto je v záruce. A to mate ještě tu drzost ze mi pošlete nabídku na prodloužení záruky o dva roky za 9.800,-Kč. Proč bych to dělal? To si pan Valocky (žoldák Mazdy) mysli ze jsem deb*l? A on je hlava pomazaná ?
    Žaloba je podána. Mate-li někdo stejný problém s motory 2,2D Mazda6 a CX-5 neváhejte mě kontaktovat.

10. pjetro

pjetro výkonný člen KLANu

209
    88
    28
    Spritmonitor.de
    sorry jako, ale stále mi nie je úplne jasné o čo ti tu ide... o_O Hľadáš ľudí na hromadnú žalobu, alebo si chceš len posťažovať na servis, alebo zháňaš info ohľadne problému s vačkami? A prečo ti dlžia peniaze?

Nedokážeš alebo nechceš podať zrozumiteľné informácie o tejto záležitosti?

PHiLiPZ se to líbí.
  11. Byvaly Mazdak

Byvaly Mazdak člen KLANu

101
    6
    18
    Počkám si na to jak dopadne žaloba. Pak to tady vylepím s plnou parádou. Je ale docela zajímavý tvůj postoj. To vypadá jako by jsi byl administrátor, moderátor mazdaclub.cz, kde jsem dostal banán. A už vůbec mě nezajímá čím to je, vačkami nebo v něčem jiném. Podstatné je že jsem byl 3x odtažen do servisu. Pokaždé do jiného, ale pořád stejné výmluvy. Jako kdyby měli manuál, noty od Mazdy.

12. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 102
    2 323
    183
    Spritmonitor.de
    zpomal, sekáči .... celkem se ztotožňuju s Pjetrovým názorem. Taky mi není zcela jasný smysl toho, co tu hlásáš ....

btw: banán na MC tady máme úplně všichni, to není nic složitého ho dostat

PHiLiPZ a shr3k se to líbí.
  13. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
    @Vitus má pravdu, majitel tohoto fóra (a někteří jeho štamgasti) jsou u importéra v takové "oblibě", že tady by bylo poslední místo, kde by něco někdo cenzuroval nebo rozdával bany, to se @Byvaly Mazdak -u vlamuješ do otevřených dveří. Jen je tu po tobě žádáno, abys své myšlenky formuloval do souvislého smysluplného textu a neodkazovat se na nějakou tichou poštu. Pokud máš pocit, že toto téma má být dostupné jen přihlášeným uživatelům, vyslov svoje přání, ale tímto způsobem ti tu asi nikdo nepomůže. :)

PHiLiPZ a sedvo se to líbí.
  14. Byvaly Mazdak

Byvaly Mazdak člen KLANu

101
    6
    18
    Hledám majitele aut Mazda 6 nebo CX-5 v záruce nebo těsně po záruce s motorem 2,2D u kterých je stejný problém nebo o tom, že mají problém, ještě neví.

MildaMPS a pjetro se to líbí.
  15. dJn3o

dJn3o výkonný člen KLANu

640
    171
    43
    Taky jsem z toho volaky zmeteny.

Clovece, prvne se hod do klidu a pak by bylo dobre napsat poporade s cim mas problem. Z toho co jsi napsal toho neni moc k pochopeni.

16. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
    pjetro a Byvaly Mazdak se to líbí.
  17. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 102
    2 323
    183
    Spritmonitor.de
    Vida ze to jde ;)

18. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
    Ale je tu někdy legranda ne? :D

Vitus se to líbí.
  19. Byvaly Mazdak

Byvaly Mazdak člen KLANu

101
    6
    18
    Přesně, měli na to dost času aby to opravili.
    Neudělali nic. Naopak mi tvrdí že vše je v pohodě. Nic se neděje. Tak jsem jim poslal odstoupení od smlouvy. Nic, mlčí. Pohrozil jsem žalobou a dočkal jsem se vyhrožování od ředitele servisu AutoJeremiášova. Mám si to nechat líbit? Hledám někoho v podobné situaci, věřitele Auto Jeremiášova, abych mohl mimo jiné zahájit insolvenční řízení.

20. Doofer

Doofer moderátor Člen týmu

911
    482
    63
Stav tématu:
Neotevřít pro další odpovědi.

Sdílet tuto stránku