• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Problémy s reklamací dieselu u Auto Jeremiášova (ředění oleje)

Co s tímto tématem?


  • Celkem voličů
    60
A sakra tak to abych ted dával inzerát na prodej jen do Německa...na Bazoši ho asi hned smažou ne? :) ja tam nechci dostat BANANA :p :poop:
 
Tenhle člověk musí být někým placenej. I ten největší debil by na tohle všechno neměl čas.
Už tak mě stačej ty jeho "inzeráty" na bazoši. Sháním plechy na Jawu a pic tam tenhle tydýt se svým inzerátem na právníka.
 
Poslední úprava:
tyhle posedli magori jsou problem.. mmch evidentne ma pretlak volneho casu.
 
Momentálně je podaná žaloba na odstoupení od kupní smlouvy. Tím to ale určitě neskončí. Těm šmejdům vařím vodu :)
Pošli tel. a já zavolám.
Kdysi jsem tě potkal v diskuzi (ani ne o mazdě) někde na seznamu. Taky jsem nepochopil o co ti přesně jde a položil ti doplňující otázku. Důsledně si mi vynadal, obvinil mě, že jsem uplacený a nebo od importéra. Ve finále jsi tam všechny původně chápající lidi obrátil nakonec proti sobě svým přístupem. Každopádně dnes jsem se nemohl začíst do knihy a narazil na tohle. Jsem na straně 10, bavím se a jsem celý napnutý, zda se na straně poslední dočtu jak to dopadlo, jestli si už aspoň podal tu žalobu. :)
 
Back
Top