• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Projížďka po trasách Ecce Homo - 14.6.2015 aneb Ecce Homo Mazda Unit Race

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    5
Přesně tak, šlápnout na plyn na rovince umí každej. Ale pěkně si užít zatáčky jen málokdo ;)
Jojo fakt se dá na těchto různých cestičkách pěkně projet :)

Určitě budem rádi, když ti to v práci vyjde a připojíš se k nám ;) To víš jak, někde jsou srazy a někde obstrukce :D
No ja si musim jeste tenhle mesic nadelat 2 smeny abych si mohl vzit volno a jezdit kamaradovi na svatbe... bohuzel pro me to maj v dlouhym tydnu a cely vikend jsem v praci. Takze to mam dalsi casovou komplikaci :-( ... ale bylo by to fajn kdyby to klaplo. Tohle jsou presne ty akce, ktere me bavi. Bohuzel je vetsinou delam solo :D
 
Nemůžete si vybrat nějakej kopec, kterej je trochu blíž? :hilarious:
 
No ale v Deriho reviru by taky nebyl marnej nejakej meeting. Je tam supr krajina ;) S Ecce Homo toe dobrej napad :)
 
No já si radši 13. zajedu real závod tady u nás :) (Krupka - Komáří Vížka)

No ale v Deriho reviru by taky nebyl marnej nejakej meeting. ....
A to si viděl z místních silnic jen malou ochutnávku bez fotofleků ;) a eště asi rozmazaně :D
 
Kua, to abych se začal fest učít drift na kruháčích ;) Ten pocit, když zatáčky jedu s RX8 driftem je k nezaplacení :)
 
Poslední úprava:
@Cenda85 No závod to rozhodně nebude :) Spíše si užijeme řízení a uděláme si pěkný den.

Jinak pokud pojedeš z Brna, tak můžeme dát scuka ve Vyškove a napojíme se na další členy v Prostějově a Olomouci ;)

Ohledně kapoty netuším. Asi tak, jak píše JPS :))) Napiš Martinovi co si o tom myslí. Určitě už to někdy řešil.

Kam a v kolik mam prijet do Vyskova?
 
Tak já se bohužel nezúčastním. Zapoměl jsem na jednu akci a i kdybych se z ní vykroutil, tak stejně budu bez auta :(
Mrzí mě to..
 
Kam a v kolik mam prijet do Vyskova?
Čauvec, čas ještě upřesníme, protože bude záležet i na počasí. Počítal bych odhadem někdy ráno/dopoledne. ;)
Místo bude určitě naše osvědčená benzínka Agip u Vyškova: https://www.google.cz/maps/place/Ag...2!3m1!1s0x4712fafb5a355ca3:0x84005c011e26d6c4
Tak já se bohužel nezúčastním. Zapoměl jsem na jednu akci a i kdybych se z ní vykroutil, tak stejně budu bez auta :(
Mrzí mě to..
Tak to je škoda, že ti to nakonec s náma nevyjde. Vím, že ses na tuhle akci těšil. Nevadí zajezdíme a pokecáme příště někde ;)
 
@Natural Nejvíc mě štve, že jsem to slíbil a nevyjde to.. Hold červen je našlapanej..
Každopádně snad příště to vyjde.
Užijte si to :D
 
Zdarec,
tak jsem se sem konečně dostal a vše pročetl. Chtěl jsem se zeptat na čas,ale Rob už jak vidím nastínil.. Takže bude upřesněno.

Jinak měl jsem možnost si Eccák v poslední době párkrát projet a myslím že je se na co těšit :)

Akorát určitě bez stabilizace :D Protože když jsem jel tu velkou vracečku,tak zadek už trochu šel bokem,ale stabilizace mu pomohla nazpět :(

Je tam pár dobrých míst na zastavení a nad Eccákem jsou větrné elektrárny,kde se to dá taky zapíchnout a třeba něco nafotit.
A určitě bych to viděl i na nějaké parádní videa a to jak OnBoard a i venku... a třeba se po shlédnutí příště přidá víc členů :)
 
Back
Top